Loading…

Kempingas “Mindunai” **

Informacija apie kempingą: dirba visus metus, 5ha teritorija, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, pritaikyta neįgaliesiems, pavėsio pakankamai, kempingas yra prie ežero, artimiausias miestas – Utena.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, laužavietė, grilis/Šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, vonios kambarys šeimai, skalbykla, skalbimo mašina, džiovykla rūbams, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, galimybė ruošti maistą, žuvies valymo patalpos, indų plovykla,   depozitas/asmeninis seifas, telefonas, prisijungimas prie interneto.

Registracijoje kalbame: anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: bendras susitikimų, žaidimų kambarys, televizija, vaikų žaidimų aikštelė, aikštelės žaidimams su kamuoliu, vieta maudynems ežere/upėje/jūroje, sauna, turkiška pirtis, bėgiojimo takelis, buriavimas, nardymas.

Inventoriaus nuoma: palapinių, kambarių, namelių, dviračių, valčių, baidarių/kanojų nuoma.

Kita informacija: veikia kavinė, parduotuvė.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  10 Lt    (3 €)

Už karavaną  7 Lt     (2 €)

Už automobilį  35 Lt  (10 €)   

Už palapinę    10 Lt   (3 €)

Kelio aprašymas: Važiuojant iš Viniaus pusės Vilniaus – Utenos keliu (A14) prie Molėtų sukate į kelią Nr. 114 Molėtai- Kaltinėnai- Ignalina. Už 10 km įvažiuojate į Mindūnus kur už 50 m, vadovaudamiesi kelio ženklais Kempingas, sukate į dešinę ir miško keliu pavažiavę 2 km būsite pas mus.