Loading…

Kempingas “Pušelė” **

Kempingas “Pušelė” įsikūres prie vieno iš gražiausių ir švariausių Lietuvoje – Vištyčio ežero.

Poilsiautojus priiminėja jau nuo 1991 metų. Kempingas ribojasi su Vištyčio ežeru, plotas – 5,2 ha., privažiavimas pilnai asfaltuotas, kapitalas 100%. privatus. Poilsiavietėje yra 18 namelių: 7 nameliai – 2 vietų, 6 nameliai – 4 vietų (be patogumų), 2 nameliai – 4 vietų (su patogumais) 2 nameliai – 8 vietų (liuksas, 2 aukštai), ir Konferencijų bei pokylių salė su miegamaisiais. Pastatai mediniai – išdėstyti pušyno paunksmėje.

Paežerėje (30metrų nuo vandens) įruošta – elektrifikuota 200metrų ilgio a/m, turistinių a/m , palapinių, skifų įsikūrimo aikštelė, kuri talpina:
60 palapinių ir 15 kempingo namelių (kemperių). Paežerėje įruošti stalai, suolai, pavėsinės.

Poilsiautojai maitinami kavinėje – bare. Įruošta krepšinio, tinklinio aikštelės, tenisas, biliardas.

Įrengta šaudykla, kurioje galima išbandyti savo taiklią ranką oriniais šautuvais. Prie aktyvaus poilsio praleidimo priskiriamas ir kempingo laivynas: 13vandens dviračių, 15 irkl. valčių ir kateris su sportiniu inventoriumi.

Teikiamos paslaugos: nakvynės, valčių, vandens dviračių nuoma, krepšinio, tinklinio, stalo teniso, biliardo, šaudyklos ir kita…  Sezono metu organizuojama žūklė, medžioklė, grybavimas.

Organizuojame masinio susibūrimo šventes, susitikimus, jubiliejus, ir kita…

Kalbame registracijoje: anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  9 Lt  (2,5 €)   

Už karavaną  31 Lt  (9 €)

Už automobilį   10 Lt  (3 €)   

Už palapinę   10 Lt  (3 €)

Autonameliui  31 Lt  (9 €)   

Šuniui  10 Lt  (3 €)

Kelio aprašymas: Važiuojant keliu Kaunas -Suvalkai (A5/E67) prie Kalvarijos miestelio pasukti į Vištyčio kelią (200). Važiuoti apie 25km tiesiai prieš Vištyčio miestelį prie ženklo “Kempingas” sukti į kairę ir toliau vadovautis kelio ženklais.