Loading…

Kempingas “Vilnius city” *

Informacija apie kempingą: kempingas mieste, dirba nuo-iki    VI.01- IX.10, 1.2 ha teritorija, 100 aikštelių, galima rezervuoti, teritorija aptverta, vartai nuolatos prižiūrimi, nėra pavėsio.

Infrastruktūra – įranga: nudrenuotos, pastiprintos aikštelės, patogumai auto-karavanams, bio- kasečių iš karavanų išpylimas, grilis/šašlykinė, praustuvas su šiltu ir šaltu vandeniu, dušas su šaltu/šiltu vandeniu, skalbykla, skalbimo mašina, džiovykla rūbams, elektros lizdas plaukų džiovintuvui/skustuvui, prisijungimas prie elektros, galimybė ruošti maistą, indų plovykla, prisijungimas prie interneto.

Kalbame registracijoje: anglų, rusų, vokiečių, lenkų kalbomis.

Laisvalaikio galimybės: mini golfas, ekskursijos.

Inventoriaus nuoma: palapinių, dviračių nuoma.

Kita informacija: kavinė už 300m, parduotuvė už 1.5 km.

Kainos įskaitant PVM už parą:

Suaugusiam  14 Lt ( 4 €)   

Aikštelė  35 Lt  (10 €)

Už automobilį  10 Lt  (3 €)   

Už palapinę 14 Lt   (4 €)

Šuniui  3 Lt  (1 €)

Kelio aprašymas: 

Prie Vilniaus keliai iš Trakų (A16) ir Druskininkų (A4) susilieja su keliu iš Kauno (A1). Važiuodami šiuo keliu, kairėje pusėje pastebėsite du raudonai- baltus kaminus, tolumoje matysis Vilniaus televizijos bokštas, persirikiuokite dešiniau, kadangi kelias išsiskiria ir Jums reikia įvažiuoti į žiedą. Iš žiedo išsukite 3 išvažiavime, toliau pervažiuokite tiltą, persirikiuokite dešiniau, už 400 m pirmas išsukimas į dešinę, toliau važiuokite šiuo keliu kol pasieksite „Vilnius city” kempingą.

Atvykstant iš Panevėžio (A2) važiuokite centro kryptimi tiesiai apie 6,5 km , iš šio kelio niekur neišsukite ir važiuokite Kauno (A1) kryptimi, pervažiuosite tiltą ir tunelį, užvažiuosite į kalną. Dešinėje pusėje matysis parkas, kai jis pasibaigs persirikiuokite į dešinę, Jums reikia įvažiuoti į žiedą , o ne po juo. Iš žiedo išsukite 1 išvažiavime, toliau pervažiuokite tiltą, persirikiuokite dešiniau, už 400 m pirmas išsukimas į dešinę, toliau važiuokite šiuo keliu kol pasieksite „Vilnius city” kempingą.