Margio SPA ir pirtys

Pobūviai:

Šalia Trakų vaizdingame Margio ežero pusiasalyje įsikūręs viešbutis MARGIS – ideali vieta Jūsų šeimos šventėms, įmonės vakarėliams ar konferencijoms.

Viešbučio pastate svečių paslaugom “Didžioji” ir “Restorano” salės su atviromis lauko terasomis, kuriose vakaroti gali iki 100 žmonių. Mažesniems renginiams siūlome rinktis “Geltonąją” salę, kurioje tilps iki 30 svečių. 

Ant Margio ežero kranto siūlome atskirą “Ežero” salę, kurioje linksmintis gali iki 60 asmenų. Visiškoje gamtos apsuptyje, dideliais stikliniais langais ir visa reikalinga įranga ar baldais salė puikiai tinka vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams; taip pat konferecijoms ir seminarams. Čia jaukumu jus apsups ne tik gamtos grožis, bet ir židinio šiluma.

Siūlome specialius renginių meniu, lanksčią kainų sistemą, puikų aptarnavimą ir pagalbą organizuojant bet kokį renginį. Taip pat teikiame išvažiuojamųjų pobūvių aptarnavimo paslaugą 50 km spinduliu aplink Vilnių. Jūsų paslaugoms platus patiekalų asortimentas, profesionalus aptarnaujantis personalas bei skoningas stalų dekoras.

 

Pirtys:

Jūsų paslaugom dvi lauko rusiškos lauko pirtys su erdviu priepirčiu iki 20 asmenų ir kvapą gniaužiančiu vaizdu į ežerą. Priepirtyje galėsite praleisti smagų vakarą su draugais, švęsti gimtadienį, o gal senai planuotą klasiokų susitikimą. O saunoje galite mėgautis Margio ežero peizažu. Šalia pirties – terasa poilsiui ir lieptelis šuoliui į vandenį.

Pasirinkę praleisti popietę mūsų pirčių zonoje ant ežero kranto, taip pat galite pažaisti prie pirtelių įrengtose paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelėse.

Viešbučio pastate įsikūrusiame SPA centre pasimėgausite turkiška ir suomiška pirtimis, paplaukiosite 10 metrų ilgio baseine. Čia taip pat įrengti jaukūs masažo kambariai, kuriuose profesionalūs masažistai padės atgauti jėgas ir atsipalaiduoti. SPA komplekso teikiamais malonumais vienu metu gali džiaugtis iki 30 žmonių. Užkandžius ir gėrimus pateiksime iš viešbučio restorano.