Loading…

Menkių žvejyba Baltijos jūroje

Menkių žvejyba Baltijos jūroje. Laivas “BRIZO” yra puikiai pritaikytas žvejybai tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų laiku. Laivu “BRIZO” aplankysime žuvingiausias Baltijos jūros vietas. Galima žūklė toli nuo kranto (33-38 jūrmylės, prie Rusijos sienos) – 16 h žvejybinis turas ir arti kranto (10-15 jūrmylių, “sąvartynas”, “inkarinė” ir pan.) – 8 h žvejybinė išvyka. Reisas grupinis – 10 žmonių. Laive yra visa menkių žūklei reikalinga įranga (GPRS, echalotas, radaras) taip pat saugumą jūroje užtikrinančios priemonės ir pilnai sukomplektuota žūkles įranga (jūrinė meškerės, PENN multiplikatorinės ritės, pintas valas, norvegiškas pilkeris). Žūklės metu asistuoja patyręs žūklės gidas.
Taip pat siūlome išbandyti lašišų žūklę Baltijos jūroje velkiaujant. Lašišas ypač patariama žvejoti atšalus vandeniui jūroje. Lašišų žūklė iš didelio laivo – komfortas ir nepakartojami įspūdžiai!!!
Esant šaltajam metų laikui, laivas yra šildomas, yra 11 miegamų vietų, WC, grilis. Klientams pageidaujant, pasirūpiname maitinimu. Išplaukiama iš Klaipėdos sutartu laiku. Dėl žūkles rezervavimo kreiptis tel. 865925925, 865996229. www.zuklesgidai.lt