Loading…

Nugaros masažas

Jums dovanojama nugaros masažo procedūra. Masažas viena iš seniausių sveikatinimosi priemonių. Masažas skirtas esant pervargusiems, įsitempusiems raumenims kaklo, pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys, panaikinami nugaros skausmai, nuovargis ir įtampa. Suteikia energijos, gerina kraujo ir limfos apytaką.  Būkite sveiki!. Maloniai praleiskite laiką!
Nugaros masažas – suteikia energijos gerina kraujo ir limfos apytaką!
Masažas skirtas esant pervargusiems, įsitempusiems raumenims kaklo, pečių ir nugaros srityse. Masažo metu atpalaiduojami raumenys, panaikinami nugaros skausmai, nuovargis ir įtampa. Suteikia energijos, gerina kraujo ir limfos apytaką. Taip pat šis masažas rekomenduojamas jaučiantiems skausmus stuburo srityje, tirpstant rankoms. Tai procedūra, į kurią įeina masažas rankomis, masažine lova bei liapko adatėlių procedūra.
Kiti “VIP” grožio salono pasiūlymai Betadovana.lt. Masažai  ir grožio procedūros Tauragės mieste. 
Populiariausias Medaus masažas nugarai. Vienas iš pagrindinių Tibeto gydomųjų masažų. Dėl medaus gydomųjų bei imuniteto stiprinamųjų savybių medaus masažu pasiekiamas ilgalaikis efektas.
Lomi – Lomi masažas. Šis masažas kilęs iš Havajų ir vadinamas ,,gydančių rankų“ masažu. Lomi-Lomi masažo technika – viena iš pačių giliausių. Gilus, bet švelnus masažas šalina įtampą, grąžina energiją, atpalaiduoja viso kūno raumenis.
Poros masažai nugarai ir  atpalaiduojantis masažai Jai ir Jam Tauragėje.  Pirmiausia pabūsite infraraudonųjų spindulių pirtelėje, kur skatinamas vidinis organizmo valymasis ir toksinų šalinimasis. Taip pat gerėja medžiagų apykaita ir kraujo apytaka, valosi oda, stiprėja imunitetas. Po pirtelės abiems atliekamas viso kūno ,,Lomi-Lomi“ masažas

Kaina nuo: 33.00 EUR.