Loading…

Orientacinis miesto žaidimas KLUBYNĖS

Klubynės – orientacinis, komandinis miesto žaidimas, kurio dalyvius stebina Vilniaus miesto barai, restoranai bei lankytini kultūriniai objektai. Žaidimo metu jūs pažinsite slaptas Vilniaus erdves, prisiminsite mėgstamus gėrimų barus ir restoranus.

Klubynių eiga – žaidimas kvies spręsti užduotis, rinkti taškus, vadovaujantis žemėlapiu keliauti iš vieno punkto į kitą degustuojant alkoholinius gėrimus bei klausytis jų kilmės istorijų. Žaidimo punktus gali sudaryti ir nealkoholiniai. Klubynių pabaigoje skelbiami žaidime dalyvavusių komandų rezultatai, apdovanojami nugalėtojai. Paskutiniame taške galima pasirinkti vakarienę ar kitas pramogas.

Klubynės tinka – žaidimas veikia kaip komandinis užsiėmimas ar supažindinimo su Vilniumi būdas. Klubynės tinka įmonių kolektyvams kaip komandos formavimo žaidimas. Kolektyvas atlikdamas įtraukiančias logines, kūrybines, reakcijos, susikaupimo ar įsiklausymo reikalaujančias užduotis, geriau pažins save, vieni kitus ir taps dar vieningesne komanda. Visą žaidimą, jo eigą bei užduotis galima pritaikyti asmeninėms šventėms – mergvakariams, bernvakariams ir gimtadieniams. Kiekvienu atveju Klubynių žaidimo trasa ir lankytinos vietos, derinami prie dalyvių, atsižvelgiant į renginio tikslus, vertybes, dalyvių amžių bei pomėgius.

Klubynių kaina – Klubynėse gali dalyvauti mažiausiai 8 asmenys, vieną komandą sudaro 4 asmenys. Žaidimo trukmė varijuoja nuo 3 iki 5 valandų. Kaina asmeniui prasideda nuo 22 EUR, tačiau ji visada adaptuojama pagal poreikius. Mūsų atsiųstame platesniame pasiūlyme galėsite rinktis iš mūsų siūlomų paketų: bazinis, populiarusis arba super. Klubynės gali vykti ir anglų kalba.

SUSISIEKITE: +370 611 14353; [email protected]