Loading…

Pirties Nuoma Ant Vilnelės Kranto

Pirtis ant Vilnelės kranto
Tikra rusiška Sibiro kedrų rąstų pirtis ant Vilnelės upės kranto su visais patogumais, mini virtuvėle, jaukia užstale bei nakvyne antrame aukšte. Ją galite pasiekti tiesiog baidarėmis plaukdami iki Viktariškių. Gardžiu kvapu į krantą jus atvilios cepelinų ar bulvinių su spirgučiais kvapas. Karštas pirties garas ir gėlas upės vanduo – kaip tik tai ko reikia Jums kūno ir sielos palaimai.

Dėmesio! išskirtinis pasiūlymas trokštantiems romantiškai praleisti laiką,laiką skirtą tik sau ….

TIKRA RUSIŠKA PIRTIS ANT PAT UPĖS KARNTO !!!

Jei ieškote kokybiško poilsio ir norite atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių, išbandykite poilsį kedrinėje rąstų pirtyje – atgaukite jėgas, atsikratykite nuovargio ir išvalykite organizmą!

Tiesiai iš pirties šokite nuo lieptelio į gėlą upės vandenį, atgaivinantį tiek sielą tiek pavargusį kūną.

Jūsų laukia bene smagiausia pramoga ir poilsis– nakvynė su patalyne nuostabiame namelyje su tikra rusiška Sibiro kedrų rąstų pirtimi, būsite pavaišinti žolelių arbata ir gardžiais bulviniais blynais su spirgučiais!

Be to gausite didžiulę šašlykinę su iešmais Jūsų šašlyko čirškinimui gamtoje su šaunia draugų kompanija.

Svetingi šeimininkai pasitinkas Jus Naujojoje Vilnioje ir palydės iki pat pirtelės – vos už 3 km – į Viktariskių kaimą, Mickūnų seniūniją.

Atraskite nepaprastas Sibiro kedro, gydomąsias savybes Sibiro kedrų rąstų pirtyje! Kedro rąstų pirtis, dar vadinama „Kedrine gydykla“ pagaminta iš Sibiro kedrų. Kedrai išsaugo savyje gausybę naudingų medžiagų, teigiamai veikiančių visą mūsų organizmą ir psichinę sveikatą. Skirkite vertingo laiko savo poilsiui ir sveikatai, patirkite gydomąsias Sibiro kedro savybes!

PIRTIS NUOMOJAMA GIMTADIENIAMS ,POKYLIAMS MERGVAKARIAMS BERNVAKARIAMS ,NEDIDELĖMS VESTUVĖMS.
RENGIAMI BANKETAI POBUVIAMS
Maistą gamina patyrusi virėja.