Loading…

Prabangus VIP SPA ritualas veidui “Morjana”

Oda reikalauja ypatingos priežiūros, todėl daugelis stengiamės ją puoselėti kaip tik išmanome. Suteikus odai tai, ko jai reikia, ji atsidėkoja sveika, jaunatviška ir švytinčia išvaizda. 
Dovanų kuponas: Prabangus VIP SPA ritualas veidui Morjana
VIP SPA ritualas veidui su „Morjana“ kosmetika – tai prabangi atgaiva Jūsų veidui. VIP SPA ritualo veidui metu, rūpinamasi oda ne tik parenkant tinkamas kosmetikos priemones, bet ir palepinant masažu. Meistriški masažuotojo judesiai suaktyvina odai naudingus procesus, atpalaiduoja, mažina emocinę įtampą ir stresą.
SPA ritualas atliekamas su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko.
SPA ritualo veidui su „Morjana“ privalumai:

Švelnina ir apsaugo nusilpusią odą;
Giliai maitina ir drėkina odą;
Atstato veido odą;
Švelnina griežtas veido linijas;
Atnaujina ir atjaunina odą;
Standina ir formuoja veido odą.

Klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai Jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.
Sokrato Clinica  Jūsų laukia šie SPA ritualai kūnui moterims ir vyrams:
SOKRATO Clinica iki šiol žinota kaip „Ąžuolynas SPA“, persikėlusi iš Ąžuolyno parko pakeitė pavadinimą, išsaugojo grožio pamatines vertybes, telkdama dėmesį į profesionalumą ir kokybę. Kaunietėms klientėms Beta Dovana siūlo šias Sokrato Clinica paslaugas: SPA ritualai, masažai, veido procedūros, injekcijos, makiažo pamokėles.
„Dangiškas SPA ritualas Deivės kelias “ – skirtas pavargusioms kojoms, kurias kamuoja sunkumo jausmas. Ritualas paskatina limfos tekėjimą, atgaivina ir pašalina kojų nuovargį;„Švediškas giluminis masažas Kaune“ – Švediškas giluminis masažas padeda efektyviai kovoti su raumenų skausmais, juos malšina ir slopina. 
Veido procedūra: “Prabangus VIP SPA ritualas veidui morjana” Kaune, Sokrato Clinica. VIP SPA ritualo veidui metu, rūpinamasi oda ne tik parenkant tinkamas kosmetikos priemones, bet ir palepinant masažu. Meistriški masažuotojo judesiai suaktyvina odai naudingus procesus, atpalaiduoja, mažina emocinę įtampą ir stresą.

Kaina nuo: 69.00 EUR.