Loading…

Prabangus VIP SPA ritualas veidui “Morjana”

Oda reikalauja ypatingos priežiūros, todėl daugelis stengiamės ją puoselėti kaip tik išmanome. Suteikus odai tai, ko jai reikia, ji atsidėkoja sveika, jaunatviška ir švytinčia išvaizda. 
Dovanų kuponas: Prabangus VIP SPA ritualas veidui Morjana
VIP SPA ritualas veidui su „Morjana“ kosmetika – tai prabangi atgaiva Jūsų veidui. VIP SPA ritualo veidui metu, rūpinamasi oda ne tik parenkant tinkamas kosmetikos priemones, bet ir palepinant masažu. Meistriški masažuotojo judesiai suaktyvina odai naudingus procesus, atpalaiduoja, mažina emocinę įtampą ir stresą.
SPA ritualas atliekamas su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko.
SPA ritualo veidui su „Morjana“ privalumai:

Švelnina ir apsaugo nusilpusią odą;
Giliai maitina ir drėkina odą;
Atstato veido odą;
Švelnina griežtas veido linijas;
Atnaujina ir atjaunina odą;
Standina ir formuoja veido odą.

Klinikoje atliekami SPA ritualai ir masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai Jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį.
Ąžuolynas Medical Clinic &SPA centre Jūsų laukia šie SPA ritualai kūnui:
SOKRATO Clinica iki šiol žinota kaip „Ąžuolynas SPA“, persikėlusi iš Ąžuolyno parko pakeitė pavadinimą, išsaugojo grožio pamatines vertybes, telkdama dėmesį į profesionalumą ir kokybę. Kaunietėms klientėms Beta Dovana siūlo šias Sokrato Clinica paslaugas: SPA ritualai, masažai, veido procedūros, injekcijos, makiažo pamokėles.
Klinikoje dirba profesionalūs savo srities specialistai, kurie nuolatos tobulinasi įvairiuose seminaruose, kelia savo kvalifikaciją, kad galėtų pasidalinti savo turimomis žiniomis su klientais. Procedūrų metu naudojami visame pasaulyje pripažinti produktai bei naudojama inovatyviausia ir aukščiausios kokybės atitinkanti įranga.

Kaina nuo: 69.00 EUR.