Loading…

Pradinukų mokyklėlė MEGIUKE

Pradinukų mokyklėlė ( 7 – 10 m. vaikams)
Vaikai kiekvieną dieną grįžta iš mokyklos apsikrovę visu tuo, ką reikia išmokti, atlikti, parašyti…
Neturite galimybės kasdien būti kartu su vaiku ar skirti jam pakankamai laiko? Megiuko pradinių klasių mokytoja pasiruošus Jums padėti.

Pradinukų mokyklėlėje padėsime vaikams paruošti pamokas, pasikartoti ir labiau įsisavinti mokykloje išmoktus dalykus, pasiruošti būsimoms pamokoms, kontronimiams darbams ar testams.

Suaugusio žmogaus buvimas šalia vaikui ruošiant pamokas yra būtinas, nes be jo buvimo vaikams yra be galo sunku organizuoti savo darbą. Vaikams reikia kelerių metų išmokti savarankiškai dirbti ir laikytis savo grafiko. Likus akis į akį su namų darbais, vaikas rizikuoja „užstrigti“ prie vienos užduoties, pusę valandos skaityti uždavinio sąlygą ir nė nepajudėti į priekį.

Kiekvieno vaiko mokymosi ritmas, gebėjimas įsisavinti naujus dalykus skiriasi, todėl Megiuko mokyklėlėje yra skiriamas didelis dėmesys kiekvienam mokiniui individualiai, prisitaikoma prie kiekvieno vaiko individualių gebejimų.

O svarbiausia, kad visų dalykų mažieji mokysis natūraliai, tyrinėdami ir pažindami supančią aplinką, pasitelkiant žaidimus bei kūrybines užduotis. Toks mokymosi būdas padeda reikštis vaiko asmenybei, lavinti pojūčius ir tobulėti.

Pamokėlių kaina : 1 mėnuo / 8 pamokėlės (Antradieniais, Ketvirtadieniais 15.00 – 17.00 val) 129 Lt

Būtina išankstinė rezervacija! Tel. 8 37 239 066, mob.tel. 8 656 57395