Loading…

Renkama antroji RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS narių grupė

Dėl didelio visuomenės susidomėjimo, noro išmokti ir patobulinti savo rašymo įgūdžius, RAŠYTOJŲ AKADEMIJA taip įsibėgėjo, kad jau yra renkama antroji klubo narių grupė internetu, kuri startuos jau š.m. spalio 7 d. 9:00 val.!
KVIEČIAME JUS PRISIJUNGTI prie mūsų pirmojo webinaro, kurio tema itin aktuali šiai dienai rinkoje “Kaip rašyti tekstus, skirtus interneto svetainėms?”. Gilinsimės į temą nuodugniai, nes mums aktualu, kad tekstai interneto svetainėms būtų ne tik “skaniai” skaitomi, bet ir matomi paieškos sistemoms.
Taigi, prisijungę prie RAŠYTOJŲ AKADEMIJOS komandos gilinsite savo žinias šiomis temomis:
-Web tekstų rašymas (tekstai interneto svetainėms, adaptuotos SEO žinios);
-Meta įrašų į TVS (turinio valdymo sistema) rašymas;
-Komercinių laiškų rašymas;
-Naujienlaiškių rašymas;
-Reklaminių skelbimų rašymas (į skelbimų portalus, ant Facebook sienos ir pan.)
-Prezentacijų ruošimas;
-Straipsnių strategijų sudarymas;
-Straipsnių rašymas + platinimas į portalus;
-Knygos rašymas (dalykinė, asmeninė, verslo). Šio mokymosi etapo metu turėsime specialių švečių – knygų rašytojų, kurie su mumis pasidalins savo realia knygų rašytojo patirtimi!
-Save pozicionuojančio teksto formulavimas.

Na ir norime Jums priminti Rašytojų akademijos klubo nario naudą:
• Rašytojų akademijos klubo narys visus metus nuo įstojimo į klubą datos webinaruose mokosi NEMOKAMAI.
• Rašytojų akademijos klubo narys visus metus nuo įstojimo į klubą datos grupiniuose gyvuose seminaruose įvairiuose Lietuvos ar užsienio miestuose mokosi su 60% bilieto į seminarą NUOLAIDA.
• Rašytojų akademijos klubo narys kas mėnesį dalyvauja narių gyvame ar interaktyviame susitikime ir bendrauja su bendraminčiais NEMOKAMAI.
• Rašytojų akademijos klubo narys NEMOKAMAI skelbia savo su rašymu susijusias paslaugas rašytojų akademijos tinklapyje. (Tikėtina, kad naudingiausia tai bus daryti, kai jau būsite tikri, kad galite teikti tas ir tas tekstų rašymo paslaugas ir pan.)
• Rašytojų akademijos klubos narys bilietus į SEO AKADEMIJA organizuojamus seminarus įsigyja su 50 % NUOLAIDA.

Šių mokymų lektorė – Evelina Tamulaitienė – RAŠYTOJŲ AKADEMIJA (www.rasytojuakademija.lt) įkūrėja, portalo www.versloistorijos.lt vyr.redaktorė, SEO AKADEMIJOS (www.seoakademija.lt) įkūrėja, SEO, interneto rinkodaros lektorė, turinti 15-os metų patirtį interneto rinkodaros srityje, daug metų dirbusi marketingo direktore informacinių technologijų įmonėse, turinti sėkmingą darbo su eksporto rinkom patirtį. Šiandien savo hobį ir meilę internetui bei informacijos valdymui, pavertusi verslu, veda individualius ir grupinius SEO, interneto rinkodaros, viešųjų mokymus, kuria interneto svetaines, kuruoja ir vysto web projektus, teikia seo paslaugas SEO MAMA (www.seomama.lt) prekinio ženklo pavadinimu Lietuvos, Rusijos, Europos rinkoms, rašo straipsnius bei įvairiausius tekstus, teikia tradicinio marketingo paslaugas marketingo agentūros BERKLIS (www.marketingoagentura.lt) prekinio ženklo pavadinimu.

Narystės rašytojų akademijos klube kaina:
100,00 € (345,28 Lt)/ 1 asm. 1 metų narystės klube trukmė.

Na, ir VIDEO DOVANA JUMS! Webinaro įrašas „Kaip išmokti patiems rašyti WEB tekstus (tekstai interneto svetainėms), straipsnius ir kitus tekstus verslui“:https://www.youtube.com/watch?v=xm5DH70MVLM

Laukiame Jūsų su šypsena prisijungiant!

Kontaktai:
[email protected]
+37065521188
http://www.rasytojuakademija.lt
Kas dar neprisijungė Facebook tinkle, kviečiame prisijungti!: https://www.facebook.com/rasytojuakademija