Loading…

Restoranas “Esse”

Gruodžio 10-ąją dieną 2008 m. pačiame miesto centre Gedimino pr. 50, prie „Vagos” knygyno durys atvėrė mūsų naujas restoranas „Esse”. 

Jaukiai įsikurę Gedimino prospekte, prie „Vagos” knygyno, tęsiame tradicijas ir kuriames arčiau meno ir kultūros , nes  ir pirmasis  mūsų restoranas „Esse” veikia Rusų dramos teatro pastate (nuo šiol jis aptarnaus tik teatro lankytojus bei dirbs pagal išankstinius užsakymus).

Miesto centras, šurmuliuojantis prospektas, jauki ir svetinga restorano aplinka, paįvairinta Provanso stiliaus interjero detalėmis – tai tik viena iš priežasčių, dėl kurios verta čia apsilankyti.

Tačiau svarbiausia priežastis yra ta, kad liekame ištikimi savo principams, ir toliau stengiamės teikti tik aukščiausios kokybės ir aukštų standartų maitinimo ir aptarnavimo paslaugas. Ypatingą dėmesį kreipiame į maisto ir vyno skonio savybes, kokybę, jų suderinamumo ypatumus, jų vartojimo bei pateikimo kultūrą.

Mūsų restorano specialistų komanda buvo siunčiama stažuotis į Italiją, Austriją, atnaujino meniu, kuriame kruopščiai derinami ragaujamų vynų ir siūlomų prie jų patiekalų skonio savybes.

Taip pat praplėtėme vynų asortimentą, kurie mūsų restoranui tiekiami tiesiai iš gamintojų. Visus vynus kruopščiai atrinko „Esse” specialistai – jie keliavo į Italiją, Argentiną, Ispaniją, Austriją ir kitas šalys, degustavo vynus, vertino vietoje,  vėliau ir mūsų restorane su autoritetingais vynų žinovais, derindami prie įvairiausių patiekalų.

Siekiame,  kad Jus, mūsų restorano lankytojai, patirtumėte tik malonius pojūčius ir įvertintumėte restorano virtuvės meistrų sukurtą išskirtinį patiekalų skonį. Restorano „Esse” lankytojų jau pamėgtų patiekalų asortimentą, papildė nauji jūros gėrybių, žuvų, mėsos patiekalai bei desertai. Taip pat mūsų meniu atsirado itališkų makaronų ir lietinių blynelių  patiekalai. 

Vyną prie patiekalų visada padės pasirinkti someljė ir kitų vyno žinovų paskaitų klausantis restorano personalas. Taip pat personalo galite drąsiai teirautis dėl patiekalų sudėties ir skonio savybių, nes kiekvienas yra ragavęs visus gausaus restorano meniu patiekalus ir gali suteikti išsamią informaciją. 

Naujovė restorane – pilstomas vynas, dabar galėsite rinktis ne tik taurę, bet ir ąsotį vyno už ypač patrauklią kainą. 

 

Restoranas „Esse”  siūlo:

  • išpuoselėtą patiekalų meniu,
  • įspūdingą vyno kortą, rinktinius (“Esse” specialistų atrinktus) ivarių pasaulio šalių vynus,
  • nepriekaištingą aptarnavimą.

 

Kitos paslaugos

  • staliukų rezervavimas,
  • degustacinių renginių organizavimas,
  • banketų, furšetų, pobūvių, teminių ir šventinių renginių organizavimas,
  • šventinių patiekalų gaminimas išsinešimui.

 

Dienos-verslo pietūs 

Darbo dienomis nuo 11.00 iki 15.00 val. restorane ruošiami įspūdingi dienos-verslo pietūs.  Kasdien siūlomi vis kitokie valgiai: sriuba, kelių rūšių salotos bei karštieji patiekalai. Skaniai papietauti kviečiame aplinkinių įstaigų darbuotojus, verslo atstovus. Čia drąsiai galite surengti verslo susitikimą. Visus pasitiks, dėmesingai ir profesionaliai aptarnaus gerai apmokytas personalas. 

“Esse & wine” linija

Jūsų patogumui mūsų naujame restorane atsirado „Esse&wine” linija, specializuota krautuvėlė, kurioje galėsite įsigyti puikių vynų už parduotuvės kainą, įvairių delikatesų ir skanėstų išsineštinai. Įsigiję puikaus vyno bei užkandžių, Jūs galėsite surengti šventę Jūsų norimoje erdvėje.