Loading…

Restoranas “Skandalas”

Kas mėgsta maitinimo įstaigas, stebinančias neįprastu interjeru, turėtų apsilankyti restorane „Skandalas”.

Pasak restorano direktorės Daivos Kunstmonaitės, maitinimo įstaiga taip vadinama jau septynerius metus. Kažkada šį pavadinimą buvo bandoma pakeisti į „West Side”, tačiau buvo atsižvelgta į lankytojų pageidavimą palikti senąjį pavadinimą, nes naujasis tebūtų sukėlęs daug nepatogumų ir nesusipratimų.

Restorano interjeras išpuoštas „amerikietiško” stiliaus detalėmis, jaučiama laukinių vakarų smuklių atmosfera. Gerai apgalvotas apšvietimas, puikiai prie aplinkos derantys baldai bei kitos įvairios smulkmenos neleis nuobodžiauti net pačiam vienišiausiam lankytojui. „Skandale” labiausiai mėgsta lankytis solidesnė publika.

„Skandalo” virtuvėje gaminami Europos virtuvės patiekalai, tačiau galima paskanauti ir populiariųjų amerikietiškų kepsnių, kurių populiariausias – vidutinio dydžio jautienos didkepsnis. Norintiems lengviau užkąsti siūlomi italų virtuvės patiekalai. Netrukus restorano stalus uždengs baltutėlės staltiesės.

Restorane organizuojamos įvairios šventės. Savaitgaliais vyksta įvairių grupių ar atlikėjų pasirodymai. Rengiami banketai, furšetai. Atvira salė sumaniai suskirstyta į neuždaras, tačiau ir ne visai atviras erdves, suteikiančias svečiams progą linksmintis ir plačiau, ir kukliau. Be to, jeigu jums patiko „Skandalo” virtuvės patiekalai, galite užsisakyti išvažiuojamąjį banketą. Paslaugų kaina sutartinė.