Loading…

Romantiškas poilsis dviem Kaune

Geriausia dovana įsimylėjusiai porelei – galimybė pabūti kartu ir pasidžiaugti artumu bei liepsnojančiais jausmais. Padovanokite šauniai porai nerealią dovaną –pasiūlymą „Saldžioji porelė“. Saldus poilsis laukia 4 žvaigždučių BEST WESTERN „Santakos viešbutyje“, įsikūrusiame Kauno senamiesčio ir Laisvės alėjos sandūroje.
 
Su šiuo dovanų kuponu Jums priklausys:

Nakvynė šiuolaikiškai įrengtame, jaukiame dviviečiame kambaryje;
Saldi staigmena kambaryje;
Sotūs pusryčiai viešbučio restorane arba kambaryje;
Sauna ryto valandomis nemokamai (7-10 val.)
Vieta automobilių stovėjimo aikštelėje
Galimas vėlyvas išvykimas (iš anksto suderinus) – iki 16 val.

Už papildomą  mokestį yra galimybė užsakyti dviejų patiekalų vakarienę restorane “Europa”. Viešbučio svečiams bus pasiūlyta rinktis iš specialaus meniu 
Viešbutis draugiškas gyvūnams, todėl mielai laukiame šeimų su augintiniais. Tegul kokybiškas poilsis viešbutyje Best Western „Santaka“ tampa gražia Jūsų šeimos tradicija!
Kultūros paveldo pastate moderniai įrengti, dideli ir patogūs šeimyniniai kambariai paruošti aktyvaus kultūrinio gyvenimo, šiuolaikiško miesto ritmo ir jaukios senamiesčio ramybės ištroškusiems svečiams. Teatrų ir muziejų apsupty, Kauno miesto centro ir senamiesčio sandūroje, šalia pėstiesiems ir dviratininkams pritaikytos Laisvės alėjos, tylioje J. Gruodžio gatvėje Jūsų laukia 4* viešbutis Best Western „Santaka“.

Kaina nuo: 69.00 EUR.