Loading…

Rudens – dienos stovykla „Monstrų akademija“

Visus 6 – 12 metų vaikus kviečiame rudens atostogas praleisti Megiuko „Monstrų akademijoje”, kuri neabejotinai yra viena geriausių gąsdinimo, burtų ir baisybių akademijų visame monstrų pasaulyje.

Kraupiai linksma akademijos programa:

Labiausiai patyręs ir geriausiai gąsdinantis akademijos vaiduoklis Bertis pamokys vaikus įvairiausių vaiduokliškų gudrybių: leisti keistus garsus, girgždinti durimis, regzti šaltas pinkles ir kitokių gąsdinančių dalykėlių.

Monstrų laboratorijos šeimininkas Velnias išmokys vaikus krėsti bjaurias šunybes, virti nuodus, priešnuodžius ir vaistus, kerėti, spėti ateitį ir kitokios „velniavos“.

Akademijos vampyras Adolfas supažindins su paslaptingu vampyrų šiuolaikiniu gyvenimu: kur jie gyvena, ką mėgsta, kaip rengiasi. Papasakos daug kraupių bei jaudinančių vampyriškų istorijų.

Monstro Silo dėka išmoksime monstriškos eisenos, monstrų kalbos ir manierų. Taip pat sužinosime kaip iš vaikiškų klyksmų ir baimių gaminti elektros energiją.

Gerasis burtininkas Leonelis pamokys apsigynimo nuo juodosios magijos bei užkerėjimo triukų, taip pat kaip suvaldyti košmariškus sapnus ir sunaikinti monstrus, kurie kėsinasi įžengti į tavo pasaulį.

Akademijos baigimo proga bus laikomi velniškai sunkūs gąsdinimo testai bei įteikiami diplomai.

Monstrų akademijoje netrūksta ir pramogų – organizuojamos ekskursijos, pasivažinėjimai MEGA traukinuku, čiuožimas ant Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ ledo. Šalia akademijos veikia kino teatras ir boulingo klubas, kuriuos būtinai. Taip pat Velnių muziejus, kaip per Heloviną be jo.Na o pabaigtuvėm žiauriai smagi ir pašėlus monstrų diskoteka.

Jei tu dievini burtus, paslaptis ir kraują stingdančius nuotykius – ši akademija skirta būtent tau!

Stovyklos pabaigoje visiems dovana – filmas su šauniausiomis akademijoje praleistomis akimirkomis!

Stovyklos data : 2015 10 26- 2015 10 30
Stovykla vyksta: 8.00-18.00 val. Maitinimas 3 kartus per dieną.
Būtina išankstinė registracija tel. 865657395