Loading…

Šarados, žemaitukai, šimtakojai, irklentės, olimpiniai metai

Įvairios šarados. Surenkite šventės dalyviams įvairias šaradas, linksmas užduotis, vaidinimus, spėliones. Šioms pramogoms siūlome nuomotis mūsų didelius kubikus-kauliukus, kuriuose surašytos atskiros profesijos, užduotys, gyvūnai, žodžiai, žmogaus kūno dalys (atskirai padaryta suaugusiems), emocijos ir būsenos. Šventės dalyviams reikės tik ridenti kubiką-kamuoliuką ir atlikti atsitiktinę užduotį kuo geriau.
Nugalėtojus išrenka teisėjų komisija, sudaryta iš 3 dalyvių, kurie įvertina užduoties vykdymo išradingumą, improvizaciją, greitumą, išmonę penkių taškų balų skalėje pradedant nuliu. Teisėjai gauna balų vertinimo spec. lenteles. Daugiausiai taškų surinkusius dalyvius-, būtina apdovanoti prizais.
Laimi tas arba porelė, arba komanda, kuri įvykdo užduotį linksmiausiai, išradingiausiai, greičiausiai ir protingiausiai. Nepamirškite fotoaparato! Galime padaryti šaradas-kubikus-užduotis pagal jūsų pageidavimus.Nauja. To dar nebuvo..Polas kitaip specialioje arenoje su žemaitukų arkliukais“. Tai komandinė pramoga, kuri jungia ,,futbolo ir žemaitukų arkliukų“ elementus. 1 komandą sudaro 3 ,,raiti“ žaidėjai. Polo arena yra 16m ilgumo ir 8m platumo, ,,aptverta tvorele“. Arenos galuose yra vartų stulpai 3m atstumu vienas nuo kito. Pagrindinis žaidimo tikslas – įmušti kuo daugiau įvarčių smūgiuojant kamuolį į vartus ,,raitelio“ kojomis ar žemaitukų arkliu. Žaidimo metu dvi komandos po tris ,, raitus“ žaidėjus spiria ir mušinėja kamuolį. Tai nuotaikinga pramoga, kurios metu ,,neluošinami ir nekankinami žemaitukų arkliai“.
Nauja pramoga. Netradicinis ledo ritulys arba žolės riedulys.
Tai komandinė pramoga, žaidžiama ant specialiai padengtos PVC aikštelės. Žaidimo esmė: arenoje dvi komandos po 6 žaidėjus stengiasi specialiomis, didelėmis lazdomis įmušti ,,didelį ritulį“ į viena kitos vartus.Šlapias futbolas rekomenduojamas ir vaikams, ir suaugusiems, kurie nori ekstremalių pojūčių, smagios pramogos ir gero juoko dozės .Tai-komandinis žaidimas, kuris skatina visus pasikliauti savo komandos nariais, įvertinti jų galimybes ir tikimybę negriūti labai slidžiame stadione. Nors vartai -laisvi, ir kamuolys-šalia, tačiau nubėgti iki jo ir spirti ne taip lengva, nes čia-labai slidu. Pramoga nepaliks abejingų! 2016 Olimpinių ir Beždžionės Metų proga pasiūlysime daug teminių pramogos ir laisvalaikio įrangos: super didelius, sportinius su kliūtimis bei laipiojimo siena batutus suaugusiems ir vaikams, daugiafunkcines pramogų arena arenas žaisti polą kitaip su žemaitukų arkliukais ,netradicinį ledo ritulį arba žolės riedulį, šlapią futbolą , mega stalo futbolą, šimtakojį, įvairias šaradas, vandens irklentes, kajakus ir t.t.. Įrengimus atvežame į Jūsų nurodytą vietą, surenkame ir prižiūrime. Daugumą laisvalaikio ir pramogų įrengimų galime eksploatuoti tiek uždarose, tiek atvirose švenčių vietose.
Nuomojantis daugiau pramogų ir laisvalaikio įrangos -,būtina išankstinė rezervacija.
Suinteresuotiems asmenims atsiųsime kainoraštį.
Teirautis tel. 8-686-71267, 8-613-53983 , 8-443-35340, Fax: +37044335340 ,elektroniniu paštu: [email protected] arba žiūrėti mūsų interneto svetainę: www.batutaipramogos.lt
Dėkojame už dėmesį. Pagarbiai Rima, Gintarė ir Vaidas Ligeikiai.