Loading…

Shanti LOTUS SPA ritualas Vilniuje ir Kaune

Lotoso kvapo aliejus nuskaidrins protą, surinks visus streso likučius, o šilko švelnumo šveitiklio kristalai apvalys netik pavargusią odą, bet išvalys kūną iš vidaus, po masažo aplankys šviesesnės mintys, pajusite harmoniją!
Dovanų kuponas: Shanti LOTOS SPA ritualas
Karališkojo LOTOSO Shanti SPA ritualą sudaro beveik 2 val. malonumai. Įsigijus šį dovanų kuponą Jūsų lauks šios procedūros:

Pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais, bei pėdų švelnus nušveitimas indiškų perlų šveitikliu (7 min.).

Viso kūno ajurvedinis harmonizuojantis masažas su prabangiu indišku Lotoso aliejumi (45 min.).

Atpalaiduojantis, įtampas pašalinantis nugaros masažas su prabangiu šilko švelnumo šveitikliu (15 min.).

Karališkasis veido-dekoltė-galvos masažas su rožinio kvarco kristalais (15 min.) — tai tikras malonumas tiek JAM, tiek JAI.

Maudynės raudonojo vario vonioje su rožių žiedlapiais (15 min.).

Ajurvedinis Shanti MASALA karštas gėrimas arba žolelių arbata
.

 
Visų klientų atvykusių į SPA Shanti lauks: chalatas, šlepetės, vienkartinės priemonės, šampūnas, dušo gelis, rankšluosčiai, džiovintuvas, vanduo, dušas;ritualuose naudojamas Shanti prabangūs aliejai iš Indijos, SHANTI gamybos natūralūs šveitikliai ir kita prabangi SPA kosmetika;Jus pasitiks rytietiškom tradicijom dvelkianti aplinka – karališką atmosferą sukuria išskirtinis interjeras – čia kiekvienas pasijus ypatingu svečiu;masažai ir ritualai atliekami ant tradicinių profesionalių ajurvedinių stalų;kiekvienas ritualas su meile pripildytas smilkalų aromatų, muzikos mantrų garsų, žvakių šviesos ir gyvų gėlių;po procedūrų kiekvienas klientas vaišinamas ajurvedine žolelių ir vaistažolių arbata ar Shanti MASALA arbata, dar pavadinama jogų kava!
Apie Ajurvedos centrą SPA SHANTI – pirmasis ir ilgiausiai veikiantis SPA ajurvedos centras Lietuvoje paslaugas teikiantis Vilniuje, Kaune ir nuo šio pavasario Trakuose. Kviečiame ir Jus pasimėgauti dvasine, fizine ramybem susipažinti su ajurvedos, indišku SPA malonumų pasauliu.

Kaina nuo: 92.00 EUR.