Loading…

Skvošas, sporto klubas “Impuls Plius”

Apie skvošą

Pirmosios skvošo užuomazgos galėjo atsirasti 17 a. viduryje.  Žaidimas buvo vadinamas “raketėmis”, tačiau į dabartinį jis ėmė panašėti 19 a. pradžioje.  1864 m. buvo įkurtos pirmosios skvošo aikštelės ir žaidimas po truputį įgijo savarankiškos sporto šakos teises.
Šiuo metu skvošas – labai populiarus pasaulyje žaidimas, kuris žaidžiamas specialioje aikštelėje paeiliui dviese mušant rakete kamuoliuką į sieną. Pagal fizinį krūvį, skvošas yra vienas iš intensyviausių sportinių žaidimų, kuris gerina judėjimo koordinaciją, teigiamai veikia širdies veiklą. Žaidimas panašus į tenisą, bet lengviau išmokstamas, nereikalauja daug alinančių treniruočių yra labai aktyvus bei azartiškas, energijos prarandama 2-3 kartus daugiau  negu žaidžiant tenisą.

*Skvošą gali žaisti vyrai ir moterys, jauni ir vyresni.

Sporto klube “Impuls PLIUS” veikia viena geriausių Baltijos šalyse skvošo salių. Ji įrengta firmos MC Will pagal aukščiausius standartus. Šios salės siena stiklinė, todėl ilsėdamiesi  patogiuose krėsluose galite stebėti, kaip žaidžia jūsų draugai ar treneris.

Skvošo (1,5 val., 2 asm.) kainos: 

Darbo dienos rytas (7.00 būti iki 10.00) 42 Lt
Darbo dienos vidudienis (10.00 – būti iki 17.00) 53 Lt
Visa diena 74 Lt

*Būtina išankstinė registracija.

Apsilankymo trukmė skaičiuojama nuo žetono išdavimo iki atidavimo.

Administracija pasilieka teisę be atskiro pranešimo keisti kainoraštį.

Skvošo taisyklės

Sporto ir pramogų parko darbo laikas:
I-V  7.00-21.00
VI-VII  9.00-20.00
Treniruoklių salė 
VI-VII  9.00-20.00