Loading…

Sodyba “Čičiriai” ant ežero kranto

Sodybos aplinka ir visa teritorija ant pat ežero kranto, nuotraukos ir vaizdai tikrai kerinčiai nuostabūs..
Sodyboje du nuomojami pastatai – Namas “Čičiriai” ir namukas “Ežiukas”. Sodybos teritorija visiškai rami ir saugi 1 ha aptvertas tvora, žolė pjaunama, apsodintas pušelėmis ir kitais dekoratyviniais medeliais, visas sodybos plotas ribojasi su dideliu ir gražiu, žuvingu bei švariu Čičirio ežeru (740 ha) Visur viskas pritaikyta ir apgalvota jūsų poilsiui ir relaxui, laisvalaikio ir sportiniams žaidimams, viduje labai jauku, tvarkinga ir patogu.

Namas Čičiriai – didelis erdvus ir labai jaukus dviejų aukštų namas. Pirmame aukšte didelė svetainė su valgomuoju ir moderni virtuve, židinys, minkštoji dalis, dideli langai į ežerą. Svetainėje didelis plokščiaekranis TV, muzikos aparatūra, karaokė įranga, šviesos muzika, šviesos lazeriukai. Yra 5 miegamieji kambariai, bei išviso 22 miegamos vietos juose – I-ame aukšte (dvivietis kambarys (viena dvigulė lova, keturvietis (dvigulė ir dviejų aukštų lova) ir II-ame aukšte( keturvietis (dvigulė ir dvi atskiros), penkiavietis(dvigulė ir 3 viegulės) ir septynvietis (dvigulė ir 5 viegulės). Pirmame aukšte šildomos grindys, name šilta ir jauku. Daugiau nuotraukų galite matyti mūsų svetainės galerijoje www.ciciriosodyba.lt

Namukas Ežiukas, tikrai nuostabaus grožio ir jaukumo apsupty – romantiškas ir jaukus, pro langus ir iš lovos tiesiai ežeras, visų numylėtas šezlongas, terasa, pavėsine, pakrantė viskas šalia. Ežiuke 3 kambariai – per vidurį svetainė, 2 miegamieji – į šonus po miegamąjį (jie abu keturviečiai), o svetainėje židinys, sofa-lova, TV, virtuvėlė – šaldytuvas, mikrobanginė, viryklė, el.virdulys, kriauklė, indai. Dušas, wc kambarys įėjimas iš svetainės.

Pakrantė smėlėta puikiai pritaikyta ir sutvarkyta, graži pirtis su priešpirčiu, odiniai baldai su išsitiesiamomis dalimis, tikrai komfortas ir puikus relaxas, o po pirties – pats smagumas įšokti ar įbėgti į ežerą. Pirtis ir pavėsinė ant pat ežero kranto. Daugiau niekas nekainuoja – malkos pasikepimui, patalynė, indai (taurės, lėkštės, salotinės, puodai, keptuvės) viskas yra. 3 valtys – (dvi plastikinės, kita kaimiška medine), vandens dviratis 🙂 futbolo, tinklinio aikštelė, krepšinio, vaikams Šreko namelis, naujai pastatytos karstyklės,didelis batutas, stalo žaidimai – pokeris, pentago, alias, vaikams – lego kaladėlės ir kiti žaislai.
Galime pasiūlyti jums dar vieną pramogą – šaudymas į taikinius iš profesionalių lankų su strėlėmis. Tikrai puiki pramoga, užsikabina ir vaikai ir suaugę šaudantys pirmą kartą gyvenime. Duodama 2 lankai, 2 strėlių komplektai, 2 taikiniai, 2 apsaugos.
Nuo Zarasų iki sodybos apie 20 km. Nuo sodybos iki artimiausios parduotuvės 4 km.Turiu jums pasakyti, jei nesate buvę tame krašte, tai tikrai siūlytume kurią dieną pavažiuoti arba važiuojant namo aplankyti Zarasus, pamatyti Zaraso ežerą mieste, ir jame pastatytą begalo gražų apžvalgos ratą virš ežero, apeiti ežero pakrantę, nukeliauti į salą, žodžiu begalo gražu ir įdomu, yra daugiau daug įdomių gražių vietų aplink mus, galėtume rekomenduoti, jei norėsite.