Loading…

Šokių studija “Boogie Dance”

Vytauto Juozapaičio edukaciniame kultūros ir meno centre veikia šokių studija “Boogie Dance”. Studijos vadovas – Arūnas Polionovas.Šokių studija „Boogie dance” – skirta visiems norintiems išmokti šokti, pasinerti į šokio pasaulį ir pajausti jo teikiamą džiaugsmą.

PRAMOGINIAI ŠOKIAI

Šokis – tai ne tik išbandytas būdas pramogoms paįvairinti, bet ir nesudėtinga mankšta pamėgtai muzikai skambant, šokis – tai artimas dviejų žmonių pokalbis suderintu žingsniu, grakščiu apsisukimu ir atsargiu prisilietimu. Šokis – tai kasdienybės vaivorykštė, tai jo ir jos harmonija, kai bendras tikslas – išmokti šokti ir gerai praleisti laiką.

Šokių kursų programą sudaro Lotynų Amerikos ir klasikiniai (standartiniai) šokiai: samba, ča – ča, rumba, džaivas,pasadoblis, niekada nesenstantis lėtas valsas, tango, kvikstepas, Vienos valsas, lėtas fokstrotas. Taip pat susipažinsite su salsa, bachata ir kitais šokiais. Pirmųjų pamokų metu mokomės pagrindinių šokių figūrų, supažindiname su laikysena poroje. Pradžioje šokame po vieną, vėliau bandome visa tai atlikti poroje. Kiekvieną kartą pakartojame anksčiau išmoktus judesius, juos tobuliname ir mokomės naujus. Galimybė rinktis grupines ar privačias šokių pamokas.

Visa tai leis pasinerti į šokio pasaulį ir pajausti šokio malonumą. Ateik ir pabandyk kaip tai paprasta ir grakštu!

STREET DANCE

Kviečiame 8-16 metų vaikus ir 17+ jaunimą į “STREET DANCE” (gatvės šokiai) šokių užsiėmimus. Gatvės šokiai apjungia Hip-Hop, Break dance, House, Funk ir kitus šokių stilius. Susipažinsite su visais šiais stiliais, išmoksite laisvai ir ritmingai judėti pagal muziką, įgysite pasitikėjimo savimi šokant, dalyvausite įvairiuose pasirodymuose ir svarbiausia gerai praleisite laiką. Tai vieni populiariausi šokiai tarp jaunimo. 

INDIVIDUALIOS ŠOKIŲ PAMOKOS JAUNAVEDŽIAMS! 
INFORMACIJA ir REGISTRACIJA TEL. 8 649 33888

Kad šventinis vestuvių vakaras būtų ypatingai gražus, mes padėsime Jums išmokti valso, rumbos ar kitokio šokio žingsnelių. Sukursime unikalų šokį kuriuo galės grožėtis visi Jūsų svečiai. Padėsime pasirinkti muzikinį kūrinį, jį sutrumpinti ar sujungti kelias dainas.

SOLO LATINO

Jūs neturite partnerio ar tiesiog norite šokti viena(s) – Solo Latino užsiėmimai puikiai tiks Jums. Samba, rumba, ča – ča, džaivas, salsa, bačata ir kiti uždegantys ritmingi šokiai. Po šių pamokų Jūs jausitės laisvai bet kokiame pobūvyje ar vakarėlyje .

Ateik ir šok kartu su visais. Gera nuotaika, puiki kompanija ir begalė gerų emocijų. 4 pamokos per mėnesį.