Šokių studija “Me Gusta”

Šokių studija “Me Gusta” – tai šiuolaikinių šokių studija Kaune, kurioje mokoma įvairių šiuolaikinių šokių stilių:Šokių pamokos vyksta keliose salėse: Mažojoje salėje Savanorių pr. 377 – tai 40kv m. jauki,šiuolaikiška salė; Didžiojoje salėje Savanorių pr. 271 4aukštas –  tai 85 kv. m. erdvi,jauki, moderni, šiuolaikiška  salė.

STREETDANCE – tai plataus žanro šokiai, kurie susideda iš :

Locking, Breakdance (Breikas), Popping, Hip-Hop, House, Krump

HIP-HOP – Šis šokių stilius kilęs iš Amerikos. Hip-Hop turi savo kultūrą : muziką, graffiti, šokis, beatbox, apsirengimo stilius (platūs drabužiai). Dažniausiai šio šokio rungtynės vyksta ne pasirodymo, bet kovos būdu. Šokėjai kovoja vienas prieš kitą improvizuojant. Pagrindinė taisyklė – šokėjas turi parodyti savo individualumą per improvizaciją.

GO-GO – tai šiuolaikinis šokių stilius. Šio šokio metų šokėjai improvizuoja, pateikia savitą individualų šokio stilių. Šio stiliaus subtilybė – mokėjimas šokti pagal įvairią muziką. Šokdamas šį stilių šokėjas turi mokėti šokti pagal įvairią muzika, bendrauti su publika.Besitreniruodamas  Hip-Hop, House Moves, StreetDance, stilius šokėjas krauna judesių bagažą bei įgauna įgūdžius muzikos jutimą.

POPPING  – tai staigus kūno raumenų įtempimas ir atpalaidavimas, dėl ko atsiranda trūktelėjimas kūne, kurį vadiname pop arba hit. Šio judesio efektu, galima sukurti nerealų vaizdą savo pasirodyme, kuris suteikia šokiui įdomumo. Popping‘o pradmenys yra kilę iš Los Angeles, ir jo įkūrėjai yra grupė Electric Boogaloo. Šis stilius, ilgai egzistavo savo senąja forma iki kol nepaplito, breikas.

KRUMP – gatvės šokio forma kuri prasidėjo Pietų Centriniame Los Andžele. Tai charakterizuojama laisvų, išraiškingų, ir labai energingų žingsnių, apimančių rankas ir krūtinės ląstą.Jis tapo pagrindine dalimi Hip-Hop šokio šalią kitų stilių. Krump – yra palyginti nauja šokio forma. Krump yra emocionalus ir agresyvus šokis. Tai panašu formoje ir praktikoje į tradicinius weapon dances.

BREIKAS: 70-tujų pabaigoje juodųjų Amerikos gyventojų muzika valdė “šėtonas” vardu JAMES BROWN. Jo koncertai išsiskyrė originaliu virtuoziškumu, vokalų žaismu, bei šokėjų išdarinėjamais triukais scenoje. Beje pats JAMES taipogi labai neblogai šoko. Visa tai primindavo chaotiška bėgiojimą scenoje suderinta su beprotiškais rankų mostais.

HOUSE DANCE yra dalis streetdance šokių. Šokis atsirado apie 1980m.pasibaigus disco eros laikais. Šio stiliaus atsiradimo istorija yra  Čikagos, New Yorko naktiniuose klubuose. House šokis yra žymiai senesnis nei patį muzika. House apima daugelio skirtingų šokio elementų tokių kaip : džiazas, afirikiečių šokiai ar net šiuolaikinis. Šis šokis susideda iš trijų pagrindinių dalių : Footwork (kojų darbas). , Jacking (spyruokliavimas), and Lofting.

AEROBIKA: Šokių Studija “Me Gusta” kviečia į aerobikos užsiėmimus. Treniruotėse jūsų laukia: klasikine, anticeliulitinė, intervaline, kikbokso aerobika. Į Aerobikos užsiėmimus priimame tik nuo 14 metų.  Treniruotės vyksta mažojoje salėje Savanorių pr. 377. Kaunas. Smulkesnė informacija tel: 8 625 44649

ŠOKIAI VYRESNIEMS: Norite linksmai praleisti laiką? Atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių? Aerobika ar sporto klubas tapo nuobodūs? Šokiai vyresniems kaip tik jums! Pradėjus populiarėti “Street dance” šokiu stiliui, jį panoro šokti ne tik paaugliai, bet ir vyresnieji, kuriems virš 20 metų. Taigi atsiradus šiam poreikiui šokių studija “Me Gusta” sukūrė grupę: “Šokiai vyresniems”.

TECKTONIK – tai naujas šokio stilius, kilęs iš Prancūzijos. Jo oficiali atsiradimo data 2008.09.15. Iki to laiko tecktonik stilius formavosi laipsniškai, o jo užuomazgų būta prieš 7 metus. Tada viename Paryžiaus pagrindinių klubų „Metropolis“ ir buvo pastebėtas keistai šokantis jaunimas. Tecktonik taielektro šokis. Šis stilius tai  hip-hop ir techno stiliaus mišinys. Šiame šokyje naudojami poping, locking, wave šokių elementai.