Loading…

SPA procedūrų rinkinys “Gera savijauta “

Jums siūlome: SPA procedūrų rinkinį:
Pėdų vonelė (10 min.) – tai neatsiejama SPA ritualo dalis, kurios metu ne tik leisite kūnui nurimti ir atsipalaiduoti, bet ir sušilti. Tradicinė rytų medicina teigia, kad kojų vonelės žiemą – šildo, pavasarį – stiprina imunitetą, vasarą – gelbėja nuo karščio, o rudenį – stiprina kvėpavimo ir virškinimo sistemas. Pėduose „kaupiami duomenis” apie sveikatos būklę: tiek atskirų organų, tiek bendrai viso organizmo. Veikiant tam tikras pėdų zonas, galime paveikti vidinius organus be tiesioginio kontakto, stimuliuoti jų veiklą, šalinti negalavimus.Rytietiškas kojų masažas (15 min.) – masažuojant aliejais yra atliekami specifiniai judesiai, kurie skatina detoksikaciją ir raumenų atsipalaidavimą. Be to, spartinama kraujo apytaka, šalinamas kojų sunkumo pojūtis, greitinama medžiagų apykaita ir organizmo aprūpinimas deguonimi. Nugaros ir pečių juostos masažas (20 min.) – šis masažas atpalaiduoja įsitempusius raumenis, gerina kraujo apytaką, audinių mitybą, aktyvina vegetatyvinę nervų sistemą ir taip daro teigiamą poveikį įvairiems organams, gerina bendrą organizmo būklę.Galvos masažas (15 min.) – jis teigiamai veikia nervų sistemą, malšina įtampą. Galvos masažas padeda nuraminti galvos skausmus ir stimuliuoja galvoje esančius nervus, sustiprina plaukų šaknis, padeda išvengti plikimo.
Apie East Island:
 East Island SPA – savo klientams siūlo platų rytietiškų masažų ir paslaugų pasirinkimą. Meistrai profesionalai vadovaudamiesi Rytų išmintimi ir filosofija atskleis Tailando, Kombodžios, Balio, Indijos masažų galios paslaptis. 
Rytų išmintimi bei filosofija paremta įmonės koncepcija jau daugiau nei 14 metų siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį ne tik tradicinių, bet ir rytietiškų paslaugų pasirinkimą. East Island SPA centre masažus ir kūno procedūras atlieka ne tik vieni geriausių lietuvių specialistai, bet ir meistrai atvykę iš tolimųjų Rytų šalių, tokių kaip Tailandas, Indija, Kambodža, Bali, nes tik jie gali atskleisti tikrąsias Rytų atsipalaidavimo paslaptis. Kiekvienas apsilankęs East Island SPA centre pasijus tarsi atvykęs į TIKRĄ RYTŲ POJŪČIŲ OAZĘ, kuri visų pirma užburs savo autentiška aplinka, muzika ir kvapais.

Kaina nuo: 42.00 EUR.