Loading…

SPA programa Shanti Mind Clean

Jeigu Jūsų gyvenime yra nemažai įtemptų ir stresinių situacijų ir nežinote kaip su jomis susitvarkyti, siūlome Jums SPA programa Shanti Mind Clean, kuri padės įveikti šias problemas.
Dovanų kuponas: SPA programa Shanti Mind Clean
Išvalykite galvą nuo nemalonių minčių bei rūpesčių, atsikratykite įtampos bei streso. Ši programa yra pamėgta ne tik moterų, bet ir vyrų, kurie teigia, kad ši programa padeda “perkrauti” galvą, išvalo blogas mintis bei padeda lengviau susikoncentruoti.
SPA programa padės atitrūkti nuo kasdienių darbų, pailsinti galvą bei atpalaiduos kaklo ir sprando sritį, kurios nukenčia nuo netaisyklingos laikysenos.
SPA programos metu Jums bus suteikiamas:

pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais (10 min.) – karališkasis SHANTI pasveikinimo ritualas.

ajurvedinis galvos, kaklo ir pečių juostos masažas (30 min.);

veido, kaklo ir dekoltė masažas su rožių aliejumi (10 min.);

atsipalaidavimas varinėje rožių vonioje (15 min.);

DOVANA – žmogaus prigimties testas vyraujančiai došai nustatyti – prie arbatos puodelio Jums bus pateiktas došos nustatymo testas pagal ajurvedą, o atlikus jį, bus suteiktos instrukcijos ir rekomendacijos kasdienei sveikai gyvensenai pagal nustatytą došą: mityba, dienos rėžimas, užsiėmimai, veiklos;

ajurvedinė žolelių arbata arba SHANTI masala gėrimas su cinamonais, imbieru ir kitais egzotiškais prieskoniais.
nė žolelių arbata arba SHANTI masala gėrimas su cinamonais, imbieru ir kitais egzotiškais prieskoniais.

 
Visų klientų atvykusių į SPA Shanti lauks: chalatas, šlepetės, vienkartinės priemonės, šampūnas, dušo gelis, rankšluosčiai, džiovintuvas, vanduo, dušas. Ritualuose naudojamas Shanti prabangūs aliejai iš Indijos, SHANTI gamybos natūralūs šveitikliai ir kita prabangi SPA kosmetika;
 
Beta dovana taip pat galite įsigyti SPA Shanti paslaugas, tokias kaip:

SPA ritualas nėščiosioms “Švelnumas” – ritualo metu išskirtinis dėmesys skiriamas tiek būsimai mamytei, tiek jos kūdikiui. Švelnūs judesiai palengvina nemalonius pojūčius kojose, nugaroje. Veido ritualas ypatingai patinka nėštukėms, nes labai nuramina bei atpalaiduoja.
SPA ritualas vyrams “Shanti Express” – šis ritualas padės atsipalaiduoti, išvalys organizmą nuo tokslinų, taip pat padės atsikratyti streso bei įtampos.
Masažas su gintaru “Shanti Amber SPA” – masažas su gintaro šveitikliu atpalaiduoja raumenis ir mintis nuo streso ir emocinės įtampos, pasižymi balansuojančiu poveikiu nervinei sistemai bei suteikia energijos.
SPA ritualas “Shanti Namaste” – tai ritualas, kuris tiks tiek vyrui, tiek moteriai. Šio ritualo metu bus suteikiamas atpalaiduojantis viso kūno masažas, veido masažas, pėdų vonelė bei atsipalaidavimas raudonojo vario vonioje. Šios procedūros padės pamiršti visas nemalonias mintis, kasdienius rūpesčius, leis atsipalaiduoti ir nuims nuo kūno įtampą ir stresą.

Kaina nuo: 59.00 EUR.