Loading…

SPA ritualas Jūros ilgesys

Kūno įvyniojimas su jūros dumbliais,  viso kūno masažas su karštais lavos nugludintais akmenis – valanti kūno procedūra. Beta Dovana rekomenduoja dovanoti šį SPA ritualą “Jūros ilgesys” – ieškantiems lengvumo, odos gaivumo jausmo. Tai procedūra, kuri pašalins susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas, masažas padės pagerinti kraujotaką, aprūpins odą deguonimi, numalšins nugaros, galvos ir kaklo skausmus.
Dovanų kuponas: SPA ritualas Jūros ilgesys
Sokarto Clinica specialistai ritualą rekomenduos jums pradėti infraraudonųjų spindulių pirtyje. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. (30 min.) Tokioje pirtyje Jūs maloniai sušilsite. 
Po pirties kūnas įvyniojimas su jūros dubliais. Įvyniojimas padeda pašalinti organizme susikaupusius toksinus ir suaktyvina odos funkcijas. Kūnas yra ištepamas detoksikuojančiu geliu su jūros dumbliais ir įvyniojamas. Įvyniojimas trunka 30 minučių. Po šio etapo oda taps gaivesnė, stangresnė, šviesesnė. (30 min.)
Paskutinis etapas – kūno masažas su karštais lavos akmenimis. Šis masažas yra atliekamas naudojant ugnikalnio šlaituose susidariusius, saulės, vėjo ir kitų gamtos stichijų nuglūdintus, akmenis. Lavos akmenys pasižymi savybe išlaikyti, o prilietus prie kūno, perduoti šilumą. Masažas pagerina kraujotaką, padeda aprūpinti odą deguonimi ir maisto medžiagomis. Lengvai ir maloniai numalšina nugaros, galvos ir kaklo skausmus. (60 min.)

Ąžuolynas Medical Clinic &SPA centre Jūsų laukia šie SPA ritualai kūnui:
SOKRATO Clinica iki šiol žinota kaip „Ąžuolynas SPA“, persikėlusi iš Ąžuolyno parko pakeitė pavadinimą, išsaugojo grožio pamatines vertybes, telkdama dėmesį į profesionalumą ir kokybę. Kaunietėms klientėms Beta Dovana siūlo šias Sokrato Clinica paslaugas: SPA ritualai, masažai, veido procedūros, injekcijos, makiažo pamokėles.
Klinikoje dirba profesionalūs savo srities specialistai, kurie nuolatos tobulinasi įvairiuose seminaruose, kelia savo kvalifikaciją, kad galėtų pasidalinti savo turimomis žiniomis su klientais. Procedūrų metu naudojami visame pasaulyje pripažinti produktai bei naudojama inovatyviausia ir aukščiausios kokybės atitinkanti įranga.

Kaina nuo: 70.00 EUR.