Loading…

SPA ritualas Jūros ilgesys

Kūno įvyniojimas su jūros dumbliais,  viso kūno masažas su karštais lavos nugludintais akmenis – valanti kūno procedūra. Beta Dovana rekomenduoja dovanoti šį SPA ritualą “Jūros ilgesys” – ieškantiems lengvumo, odos gaivumo jausmo. Tai procedūra, kuri pašalins susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas, masažas padės pagerinti kraujotaką, aprūpins odą deguonimi, numalšins nugaros, galvos ir kaklo skausmus.
Dovanų kuponas: SPA ritualas Jūros ilgesys
Sokarto Clinica specialistai ritualą rekomenduos jums pradėti infraraudonųjų spindulių pirtyje. Jeigu nemėgstate pirties, nesijaudinkite, tai nėra paprasta pirtis, kuri vargina savo karščiu. Infrasauna yra ypatinga tuo, kad santykinai žemoje temperatūroje (40–50 C) paskatina organizmą prakaituoti ir šalinti susikaupusius toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas. (30 min.) Tokioje pirtyje Jūs maloniai sušilsite. 
Po pirties kūnas įvyniojimas su jūros dubliais. Įvyniojimas padeda pašalinti organizme susikaupusius toksinus ir suaktyvina odos funkcijas. Kūnas yra ištepamas detoksikuojančiu geliu su jūros dumbliais ir įvyniojamas. Įvyniojimas trunka 30 minučių. Po šio etapo oda taps gaivesnė, stangresnė, šviesesnė. (30 min.)
Paskutinis etapas – kūno masažas su karštais lavos akmenimis. Šis masažas yra atliekamas naudojant ugnikalnio šlaituose susidariusius, saulės, vėjo ir kitų gamtos stichijų nuglūdintus, akmenis. Lavos akmenys pasižymi savybe išlaikyti, o prilietus prie kūno, perduoti šilumą. Masažas pagerina kraujotaką, padeda aprūpinti odą deguonimi ir maisto medžiagomis. Lengvai ir maloniai numalšina nugaros, galvos ir kaklo skausmus. (60 min.)

Sokrato Clinika centre Jūsų laukia šie SPA ritualai kūnui:

„Prabangi Veido SPA kompleksinė procedūra “Morjana” – kurios metu bus suaktyvinta veido krauhotaka, atpalaiduos įtemptus raumenis, pamiršite įtampą ir stresą. Morjana – tai prabangi prancūziška kosmetika, kurią gaminant jau eilę metų remiamasi grožio paslaptimis iš Maroko. 
Karštų lavos akmenų atpalaiduojantis masažas – suteiks maksimalią relaksaciją, nes masažo metu naudojamos natūralios priemonės. Masažas pagerina  
Dovana moterims – Masažas su kokosų aliejumi “Rafaello”. Aliejus turi antioksidantinių, antibakterinių savybių, kurio pagalba oda bus apsaugota nuo laisvųjų radikalų poveikio (sulėtinamas senėjimo procesas). 
Dovana dukrai ar pauglėms: Makiažo pamoka dviems – individuali pamoka merginoms, norinčios išmokti kaip taisyklingai pagal amžių pasidaryti makiažą, kaip parinkti spalvas bei sužinos būtinas makiažo taisykles.

Kaina nuo: 70.00 EUR.