Loading…

SPA Shanti Sultan karališkas ritualas moterims

Nepamirštamos 115 minučių, sugrąžins moteriškumą, atgaivins jėgas atjaunins. Jausitės tarsi karalienės! SPA procedūrų rinkinys “Sultan” sukurtas tik Beta Dovana klientams. 
Dovana karalienei SPA Shanti Sultan
Sultan karališkas ritualas moterims  115 minučių trukmės programą sudaro:

Procedūra pradedama pėdas pamerkaint į vonelę su pienu ir rožių žiedlapiais. Trukmė 7 min.
net  45 minutes trunkantis visą kūną atpalaiduojantis, atjauninantis ajurvedinis masažas su prabangiu Afrodesia aliejumi
15 minučių trukmės atpalaiduojantis nugaros masažas su prabangiu rožių šveitikliu
karališkasis veido-kaklo-dekolte ir galvos masažas su rožinio kvarco kristalais. Trukmė 10 min.
atsipalaidavimas raudonojo vario vonioje su rožių žiedlapiais. Trukmė 15 min;
procedūros pabaigoje po ritualo patiekiama žolelių arbata arba „Shanti Masala” karštas gėrimas.

Jūs galite apsilankyti ir dviese su vyru bei praleisti laiką drauge SPA malonumų metu, vyrui gali būti atliekama Vyrams sukurta programa. 
Visų klientų atvykusių į SPA Shanti lauks: chalatas, šlepetės, vienkartinės priemonės, šampūnas, dušo gelis, rankšluosčiai, džiovintuvas, vanduo, dušas;ritualuose naudojamas Shanti prabangūs aliejai iš Indijos, SHANTI gamybos natūralūs šveitikliai ir kita prabangi SPA kosmetika;Apie Ajurvedos centrą SPA SHANTI – pirmasis ir ilgiausiai veikiantis SPA ajurvedos centras Lietuvoje paslaugas teikiantis Vilniuje, Kaune ir nuo šio pavasario Trakuose. Kviečiame ir Jus pasimėgauti dvasine, fizine ramybem susipažinti su ajurvedos, indišku SPA malonumų pasauliu. Jus pasitiks rytietiškom tradicijom dvelkianti aplinka – karališką atmosferą sukuria išskirtinis interjeras – čia kiekvienas pasijus ypatingu svečiu;
masažai ir ritualai atliekami ant tradicinių profesionalių ajurvedinių stalų;kiekvienas ritualas su meile pripildytas smilkalų aromatų, muzikos mantrų garsų, žvakių šviesos ir gyvų gėlių;po procedūrų kiekvienas klientas vaišinamas ajurvedine žolelių ir vaistažolių arbata ar Shanti MASALA arbata, dar pavadinama jogų kava!

Kaina nuo: 95.00 EUR.