Loading…

Sporto klubas “Impuls”, Ozo g.

Impuls – didžiausias sporto ir pramogų parkų tinklas Lietuvoje. Šiuo metu tinklą sudaro 8 sporto ir pramogų parkai: 5 Vilniuje -keturi Impuls sporto ir pramogų parkai ir didžiausias parkas Baltijos šalyse Impuls Plius, Impuls sporto klubas Kaune, pramogų ir laisvalaikio centre Oazė, Impuls sporto ir laisvalaikio klubas Šiauliuose. 2007 gruodžio mėnesį duris atvėrė sporto ir pramogų parkas ir Panevėžyje.

Impuls misija – įkvėpti kiekvieną suprasti, kad sveikas kūnas – raktas į pilnavertį gyvenimą. Ir nesvarbu, koks esi, mes padėsime Tau sukurti save. Tai dar niekada nebuvo taip gera! Impuls vizija – tapti didžiausiu sporto ir pramogų parkų tinklu Baltijos šalyse.

Impuls klientui siūlo aerobikos, fitneso, Rytų kovos menų, plaukimo ir treniruotes treniruoklių salėse, taip pat gausybę laisvalaikiui ir poilsiui po sunkios darbo dienos reikalingų pramogų: vandens pramogas, poilsį pirčių kompleksuose, galimybę atsigaivinti mėgiamu gėrimu vandens ir sporto baruose, masažo ir sveikatingumo paslaugas, grožio procedūras.
Suprasdami, kad svarbiausias dalykas – kliento poreikiai, lūkesčiai ir gera savijauta, Impuls sporto ir pramogų parkų kūrėjai investavo daugybę lėšų ir padėjo milžiniškas pastangas, kad čia atvykę lankytojai galėtų mėgautis visais įmanomais malonumais, kurių gausa skatintų klientą čia sugrįžti nuolat.

Impuls sporto ir pramogų parkai – vieta, kurioje per dieną vidutiniškai apsilanko per 13 000 aktyvaus gyvenimo mėgėjų (2007 m. I ketvirčio lankomumo duomenimis). Jų tarpe galite būti ir Jūs. Laukiame Jūsų Impuls sporto ir pramogų parke. Atvykite ir įsitikinsite, kad čia Jūs rasite viską, ko reikia aktyviam ir išties smagiam laisvalaikiui praleisti.

Iki pasimatymo viename iš Impuls sporto ir pramogų parke!