“TARP EŽERŲ” Kaimo turizmo sodyba

Miegamų vietų: 60
Vietų šventėms: 60
Numerių: 2
Kaina: sutartinė

Pajusti tikrą, gyvos gamtos dvelksmą Jūs galite čia – KAIMO TURIZMO SODYBOJE “TARP EŽERŲ”. Sodyba įkurta ežerų krašte – Aukštaitijos nacionaliniame parke, Ignalinos rajone, vienkiemyje. Pagrindinis namas pastatytas ant ežero kranto. Šeimininkai kaimo turizmo verslą plėtoja jau vienuolika metų. Dirba tik šeimos nariai, todėl kiekvienas poilsiautojas priimamas kaip artimas svečias.

Trijų aukštų, 300 kv. m. ploto, natūralumu dvelkiantis, rąstinis namas labai erdvus ir racionaliai išplanuotas. Pirmame aukšte švenčių ir šokių salės, židinys, didelė virtuvė. Antrame – poilsio kambarys su židiniu keli miegamieji kambariai. Visas trečias aukštas skirtas Jūsų ramybei ir poilsiui miego metu. Kiekviename aukšte yra vonios kambariai, tualetas. Dideli balkonai į abi namo puses, pro kuriuos atsiveria nuostabūs vaizdai į ežerą ir gyvąją gamtą.

Vienu metu sodyboje gali nakvoti 60 žmonių. Rąstiniame namelyje viso yra septyni miegamieji kambariai su patogiomis medinėmis lovomis ir spintomis. Sodyboje papildomai dar yra įrengti trys kambariai. Šeimininkai garantuoja patogius čiužinius, gaiva kvepiančią patalynę bei rankšluosčius.