Loading…

Teminis ,,Paukščių kaimas” Cijonai

Jei trokšti laimės, Laimės paukštė gyvena Cijonuose. Atvažiuok ir surask ją.

Tai vieta, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti daugiau jų balsų nei kada nors esi girdėjęs.
Apsilankę susipažinsite su ,,Paukščių kaimo’’ sparnuočiais, sužinosite apie paukščius.

Vaišinsimės milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių ir ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata. Kokios Velykos be kaimiškų vištų, žąsų ir… margintų kiaušinių?

Apie sparnuočius šeimininkė gali valandų valandas pasakoti, nes tik ,,Paukščių kaime’’ gyvena daugybė naminių paukščių rūšių. Tarp jų yra kilusių iš Afrikos. Kalbama, kad čia galima išvysti savo laimės paukštę, išmokyti rašyti žąsies plunksna, pašaudyti iš lanko ir pamatyti tai, ko dar nematėme, išgirsti ko nesame girdėję. Cijonuose sukamas didžiulis laimės paukštės lizdas, kuriame kiekvienas pabuvosite.

Apžiūrėsite Velykinių margučių ekspoziciją. Sužinosite apie margučių spalvų reikšmę, natūralių dažų gamybą, marginimo techniką, ornamentiką ir simboliką. Praktinės užsiėmimo dalies metu kiaušinius marginsite karštu vašku arba surinktomis žolelėmis.

Išmoksite nustatyti margučio tvirtumą. Sužinosite apie margučių dovanojimo, daužymo reikšmę, tradicijas ir papročius. Ridinėsime margučius ir žaisime.

Svečiai čia šiltai priimami, gurmaniškais patiekalais bei kitais siurprizais nustebinami.

Programa skirta suaugusiems, šeimoms, vaikų grupėms ir mokiniams.
Trukmė suaugusiems 4 val., kaina 14 Eur (48.31 Lt)
Vaikams ir mokiniams – 2 val., kaina 7 Eur (24.17 Lt)
Priimame kievieną dieną. 
Būtina registracija. Tel.: +370 670 72989