Loading…

Tvirtovė prie Didžiulio

Važiuojant iš Vilniaus link Kauno, šalia nepakartojamo Didžiulio ežero su plaukiojančiomis salomis, įsikūrusi viduramžių stiliaus tvirtovė, kuri taip ir vadinasi – „Tvirtovė prie Didžiulio”. Pastate įsikūrusio restorano šeimininkas Juozas Kelminskas labai džiaugiasi tokia gamtos dovana. Be restorano „Tvirtovėje prie Didžiulio” taip pat yra ir poilsio kambarių.

„Tvirtovė prie Didžiulio” neveltui taip vadinasi, nes restorane tikrai jautiesi kaip tvirtovėje: tvirtos sienos ir originalūs kalvystės darbai… Kiekviena atskira erdvė vilioja vis naujomis detalėmis: viename kambarėlyje pasijusite kaip viduramžių pilies rūsyje, kitame – kaip pagrindinėje menėje, kurioje jus saugo šarvuotas viduramžių riteris.

1600 kvadratinių metrų ploto patalpos dar nėra visiškai įrengtos. Nestokojantis idėjų tvirtovės šeimininkas žada dar daug ką čia įrengti. Šiuo metu baigiami rengti gyvenamieji kambariai, pro kurių langus galima grožėtis besikeičiančiu gamtovaizdžiu. Lankytojų patogumui čia bus įrengta ir pirtis. Taip pat tvirtovėje yra kambarėlis, kuriame galima žaisti stalo tenisą, yra originalus medinis biliardo stalas su akmenine plokšte, skirtas žaidimo mėgėjams ir norintiems išmokti žaisti.

Plaukiojančias salas galima stebėti ir iš lauko kavinės, kurioje netrukus lankytojams stebint ant grotelių bus gaminami patiekalai. Artimiausiu metu bus įrengta ir vaikų žaidimų aikštelė.

Šeimininkas džiaugiasi, kad restoranas jau sulaukia pastovių lankytojų, kurie giria čia gaminamą maistą. Lankytojams patinka ir viliojančios sugrįžti maisto kainos bei malonus aptarnavimas.

„Tvirtovėje prie Didžiulio” ruošiami banketai, furšetai, aptarnaujamos konferencijos.