Loading…

Vienkiemis prie Merkinės

Sodyba Dzūkijos miškų pakraštyje, natūralios laukinės gamtos prieglobstyje. Ji patiks šeimai ar tiesiog gamtą ir privatų gyvenimą, bei ramybę vertinantiems žmonėms, siekiantiems pabėgti nuo miesto triukšmo, žmonių šurmulio, pabūti harmonijoje . Šalia esančiame miške ne tik galėsite rinkti uogas, grybus ar vaistinius augalus, bet ir mėgstantiems pažvejoti bus proga aplankyti šalia esančius ežeriukus ar pabandyti laime Nemune.Netoliese eina Dzūkijos nacionalinio parko pėsčiųjų,dviračiu takas,kuriuo nesunkiai pasieksite Merkinę.
Šiai dienai Jums galime pasiūlyti nedidelį,kompaktišką namuką ,kurį mes vadiname seklyčia.Tai 40 kv m pirmame aukšte ir apie 20 antrame,kuriame galėtu apsistoti dviejų suaugusių ir dviejų vaikų šeima.
Pirmame aukšte- vienas bendras kambarys kartu su virtuve,šiltas ir šaltas vanduo,šaldytuvas ,el virykle.Visi virtuvės indai ir reikmenys.Namelis šildomas krosnele, malkomis .
Antrame aukšte miegamasis kambarys,kuriame viena dvigulė ir dvi viengulės lovos. Jis nėra atskiras,jungiasi bendra erdve su pirmu aukštu.Patalynė,rankšluosčiai,TV,internetas.
Pirtis,kūrenama elektra,dušas,WC.
Lauke didelis tvirtas stalas bent šešiems žmonėm susėsti,laužavietė atokiau,šašlykinė .