Loading…

Viešbutis “Grotthuss” ****

Išskirtinis viešbutis Grotthuss įsikūręs idiliškoje akmenimis grįstoje gatvelėje senamiesčio širdyje, saugomame UNESCO, tik kelios minutės kelio pėsčiomis nuo pagrindinių miesto įžymybių (iki Rotušės pėsčiomis tik 3 minutės).

Viešbutis siūlo 21 puikiai įrengtus kambarius ir apartamentus su originaliais paveikslais, meno kūriniais. Aristokratiška atmosfera ir elegantiškas servisas, kartu su visais patogumais šiuolaikiniam gyvenimui, internetas visame viešbutyje (ISDN kambariuose + WiFi visur), yra specialiai sukurti reikliam viešbučio svečiui.

Restoranas “La Pergola” su nuostabia terasa yra ideali vieta pietums ar vakarienei su taure vyno, šaunioje kompanijoje. Jūs apsups padavėjų dėmesys ir elegancija. Restoranas “La Pergola” yra vienas iš geriausių gurmanų restoranų Vilniaus mieste, turi platų asortimentą rinktinių vynų, mūsų somelje Jums parekomenduos geriausius vynus prie įvairių patiekalų. Mūsų restoranas yra nuošalyje nuo miesto šurmulio ir ritmo, čia Jūs rasite jaukumą ir ramybę ne veltui mūsų svečiai restoraną vadina “perlu apgaubtu kriaukle”, kur kriauklė yra dalis išlikusios Vilniaus gynybinės sienos.

Susitikti su verslo partneriais ir kolegomis mes rekomenduojame rūsio bare, kur Jūs atsipalaidavę ir permąstę viską sudėliosite į savas vietas.