Loading…

Viešbutis “Pušynas”

Visus metus veikiantis Palangoje Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Poilsio ir reabilitacijos centras “Pušynas” (toliau-Centras) įsikūręs miesto šiaurės vakarinėje dalyje, nuostabiame gamtos prieglobstyje, 100 metrų nuo jūros.

Centras įkurtas 1972 metais ir turi didelę poilsio organizavimo patirtį. Čia vienu metu gali poilsiauti ir gydytis: vasarą – 210 žmonių, kitu metų laiku – 165 žmonės.

Jūsų paslaugoms:

75 jaukūs ir komfortabilūs kambariai, iš kurių 50 dviviečiai, 8 vienviečiai, 10 triviečių, 4 liukso klasės, 3 apartamentai. Vasaros sezono metu – vasarnamių.

Centre yra sauna su baseinu ir vandens kaskada, sporto aikštynas: krepšinio ir dvi lauko teniso aikštelės, biliardas, automobilių saugojimo aikštelė, baras, restoranas, banketinės 20-100 vietų bei konferencijų salės 20, 30, 150 vietų.

Teikiamos interneto, kopijavimo, fakso, dviračių nuomos ir kitos paslaugos. Dėkojame Jums, kad domitės mūsų Centre teikiamomis paslaugomis. Tikimės, jog susipažinę su svetainėje pateikta informacija, poilsiauti ir gydytis pasirinksite mūsų Centrą.