ELVIO PRESLIO ANŪKĖ RILEY – PAŠĖLUSI VAGILĖ!

ELVIO PRESLIO ANŪKĖ RILEY – PAŠĖLUSI VAGILĖ!

Riley Keought – aktorė („Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“, „Amerikos mylimoji“, „Magiškasis Maikas“), kurios venomis teka genijaus Elvio Preslio kraujas, šį kartą dalyvauja apiplėšime. Steveno Soderbergo (Steven Soderberght) režisuotoje veiksmo komedijoje „Loganų sėkmė“, ši gražuolė suvaidino seserį Mellie, kuri ne tik padėjo apiplėšti lenktynių banką, bet ir pelnė kritikų, o svarbiausia žiūrovų simpatijas.

Riley (pilnas vardas – Danielle Riley Keought) gimė Kalifornijoje, muzikantės Lizos Mari Presley (Lisa Marie Presley) ir Denio Keough (Danny Keough) šeimoje. Savo karjerą pradėsusi kaip modelis, išbandžiusi fotografijos meną, jau kelintą kartą ypač sėkmingai debiutuoja kine. Charizmatišką žvilgsį net kelis kartus pastebėjęs legendinis režisierius Stevenas Soderbergas, jaunai aktorei suteikė galimybę dirbti su tokiomis įžymybėmis kaip Džeimso Bondo žvaigždė Danielis Craigas (Daniel Craig) ar Oskarų apdovanojimus pelniusi aktorė Hilary Swank („Mergina verta milijono“, „Nemiga“, „P.S. Myliu tave“) ir kt. Plati kakta, išraiškinga nosis, vešlūs antakiai – kartu su talentu iš senelio paveldėti veido bruožai, kuriems negali atsispirti kameros. O kam negali atsispirti pati aktorė?! Žinoma, Louis Vuitton, Prada ir Chanel prekių ženklams, bet mylimiausi yra Jimi Hendrikso (Jimi Hendrix) stiliaus rūbai ir bateliai, kuriuos ypatingomis progomis aktorė skolinasi iš mamos!

Ir vis dėlto, net išskirtinai patraukti išvaizda, talentas ir žinoma pavardė dar negarantuoja sėkmės Holivude. Stebėtinas yra Relly veiklumas ir atsidavimas darbui. Kad galėtų įsijausti į lenktynių trasos plėšikės vaidmenį veiksmo komedijoje „Loganų sėkmė“, gležnutė mergina privačiai mokėsi vairuoti ir dirbo su žinomiausiu Holivudo kaskadininku Styvu Kelso (Steve Kelso). Viename interviu ji prisipažino, kad jai beprotiškai patiko važinėti su filmo automobiliu Mustang po Kaliforniją ir lenktyniauti su kitais sportiniais automobiliais. Gražuolė mergina ir prabangus galingas automobilis – tobulas derinys!

Gyvenime aktorė save apibūdina kaip tylią ir šiek tiek nedrąsią, bet vaidindama ji visiškai atsiduoda personažui ir gali būti tikra nutrūktgalvė, kaip pati sako, „aktorystė yra nuostabus dalykas, nes tuo pačiu metu gali gyventi kelis gyvenimus ir būti skirtingais žmonėmis“.

Loganų sėkmė
(Logan lucky)

Veiksmo komedija

Režisierius: Steven Soderbergh („Oušeno vienoliktukas“, „Oušeno dvyliktukas“, „Oušeno tryliktukas“, „Narkotikų kelias“, „Magiškasis Maikas“, „Informatorius“, „Užkratas“, „Šalutinis poveikis“ ir kiti)

Vaidina: Daniel Craig („Operacija Skyfall“, „Kazino Royale“, „007: Spectre“, „Paguodos kvantas“, „Pasipriešinimas“), Channing Tatum („Nevykeliai po priedanga“, „Grėsmingasis aštuonetas“, „Magiškasis Maikas“, „Mielas Džonai“, „Šokis hip-hopo ritmu“), Adam Driver („Žvaigždžių karai: galia nubunda“, „Patersonas“, „Tyla“, „Linkolnas“), Riley Keough („Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“, „Amerikos mylimoji“, „Magiškasis Maikas“), Sebastian Stan („Kapitonas Amerika“, „Marsietis“, „Juodoji gulbė“), Seth MacFarlane („Tedis“, „Kietašikniai“, „Šimtas kelių iki grabo lentos“), Hilary Swank („Mergina verta milijono“, „Nemiga“, „P.S. Myliu tave“) ir kiti.
Trukmė: 119 min
Treileris: https://www.youtube.com/watch?v=3IgoF8prLbo
Amžiaus cenzas: N-13 (planuojamas)
Premjera Lietuvoje: 2017-09-29

2017 rugpjūčio 17 d.