Tikros odos rankinės – tiesiai iš Italijos

Tikros odos rankinės – tiesiai iš Italijos

Klasikinių modelių, iš tikros odos pagamintos rankinės jau daugelį metų neapleidžia parduotuvių lentynų ir yra tapusios populiariausiu pirkiniu, kurį kasmet visame pasaulyje įsigyja milijonai moterų. Šios rankinės yra tokios populiarios todėl, kad pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu, yra praktiškos ir nepavaldžios laikui.

 

Jeigu pirmenybę teikiate aukštos kokybės, daug priežiūros nereikalaujančioms odinėms rankinėms, piniginėms, kurios kiekvienais metais išlieka stilingiausių ir populiariausių gretose, turbūt žinote, kad Italijoje yra išvystyta ypač didelė mados, drabužių bei odinių galanterijos gaminių pramonė. Būtent šioje šalyje kasmet pagaminama tūkstančiai natūralios odos rankinių, portfelių, kuprinių, kelioninių lagaminų, kurie iškeliauja į fizinių bei elektroninių parduotuvių asortimentus visame pasaulyje. Dominileather.com – Italijoje gaminamų odinių rankinių atstovas Lietuvoje, pateikiantis daugiau nei 300 skirtingų modelių, spalvų ir dydžių kokybiškų rankinių, todėl tiek vyrai, tiek moterys gali atrasti sau labiausiai patinkančias rankines internetu.

Pastaraisiais metais vienas populiariausių pirkėjų pasirinkimų pasaulyje – odinės kuprinės. Kuprinės patogios tuo, jog einant suteikia galimybę turėti laisvas rankas, tolygiai ant nugaros paskirstyti nešamų daiktų svorį. Taip pat kuprinės yra ypač praktiškas pasirinkimas, kadangi jos puikiai tinkamos ne tik kasdienai, keliaujant, bet ir norint pasipuošti. Iš natūralios odos pagamintos rankinės dažniausiai yra dažomos juoda, ruda, raudona, medaus spalvomis bei kitų panašių atspalvių dažais, o paminėtos spalvos yra lengvai derinamos prie skirtingų kuriamų įvaizdžių. Kuprinės yra vienas populiariausių pasirinkimų vyrų tarpe. Patogios, tvirtos ir talpios kuprinės suteikia galimybę jose laikyti asmeninį nešiojamą kompiuterį ar didesnius daiktus kaip sportinė avalynė, apranga ir pan. Taigi, moderni, tvirta odinė kuprinė yra tapusi praktišku pirkiniu.

Taip pat iš Italijos yra vežamos klasikinių modelių rankinės, kurios yra ypač vertinamos ilgaamžiškumą, prabangą ir gerą skonį turinčių moterų. Patogios, talpios, dažnu atveju turinčios keletą skirtingų nešiojimo būdų rankinės, be jokios abejonės, atranda vietą kiekvienos moters spintoje. Nemaža dalis šiais laikais parduodamų rankinių yra pagamintos iš odos pakaitalų, kurie anaiptol nėra tokios pačios kokybės kaip natūrali oda. Vos po kelių mėnesių tokios rankinės gali plyšti, skilti, pakeisti spalvą ir savo pirminę prekinę išvaizdą. Jeigu esate ,,greitos mados“ gerbėjas ir mėgstate atnaujinti rūbų, avalynės bei turimų kuprinių, rankinių kolekcijas naujomis kiekvieną sezoną, turbūt pastebėjote, jog per metus sunešiojate labai daug prekių ir jas vis keičiate naujomis. O ar kada nors bandėte skaičiuoti, kiek metų eigoje įsigijote rankinių ir kelios iš jų vis dar atrodo pirminės prekinės išvaizdos? Ar kiek tam išleidote finansų? Dauguma pasaulinio garso dizainerių bei stilistų rekomenduoja įvertinti kainą, kurią kasmet išleidžiame įvairiose parduotuvėse, įsigydami naujus daiktus, kadangi labai dažnu atveju, pavyzdžiui, už penkias pigiau kainuojančias rankines, galima nusipirkti vieną tikros odos rankinę, kuri jums tarnaus ne sezoną, o ilgus dešimtmečius.

Odiniai portfeliai kompiuteriui, dokumentams, sutartims laikyti ar talpūs kelioniniai krepšiai – visa tai yra atvežama iš Italijos. Kiekvienas odinis gaminys turi specialų ženklinimą, etiketes, kurios užtikrina prekės kokybę ir patvarumą. Kreipiantis į oficialius itališkų rankinių atstovus Lietuvoje, kiekvienas pirkėjas gali būti ramus, kad gaus originalią prekę, kurios kaina atitinka kokybę. Kelioniniai lagaminai, odinės verslo dovanos, įvairioms amžiaus grupėms moterims ir vyrams pritaikytos rankinės, kuprinės, krepšiai, piniginės – visa tai ypač paprastai ir greitai galima įsigyti internetu.

2019 balandžio 06 d.