Garsiausius superherojus suvienysiančioje juostoje „Teisingumo lyga“ – 3 “Oskarų” laimėtojai ir 4 nominantai

Garsiausius superherojus suvienysiančioje juostoje „Teisingumo lyga“ – 3 “Oskarų” laimėtojai ir 4 nominantai

Lapkričio 17 diena taps tikra švente komiksų ir filmų apie superherojus gerbėjams. Kino teatruose pasirodys ilgai lauktas ir, galima sakyti, legendomis apipintas nuotykių veiksmo filmas „Teisingumo lyga“. Čia ne tik matysime beveik visus garsiausius superherojus vienoje vietoje, bet ir įspūdingą aktorių žvaigždyną: Beną Afflecką, Gal Gadot, Jaredą Leto, Jesse Eisenbergą, Henry Cavillą, Amy Adams ir kt.

 

„Filme surinkta tikra superkomanda – trys „Oskarų“ laimėtojai: B. Affleckas, Jeremy Ironsas, J.K. Simmonsas ir net keturi nominantai – A. Adams, Willemas Dafoe, Diane Lane, Jesse Eisenbergas. Tad reginys bus pribloškiantis – galėsite mėgautis ir scenarijaus vingiais, ir profesionalia vaidyba“, – sako režisierius Zackas Snyderis.

 

„Filme pamatysime visai kitokį Betmeną. Anksčiau jis buvo kupinas pagiežos Supermenui, o čia jis labiau heroiškas, stengiasi išgelbėti žmones ir suburti komandą, kuri išgelbėtų pasaulį“, – apie savo herojų pasakojo B. Affleckas.

 

Tokių kino hitų kaip „300“, „Žmogus iš plieno“ bei „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ kūrėjo Z. Snyderio režisuotoje juostoje pamatysime, kas vyksta po to, kai žūva Supermenas.

 

Nesavanaudiškas ir didvyriškas Supermeno pasiaukojimas gėrio vardan grąžino Betmeno tikėjimą žmonija. Praėjus keliems mėnesiams po tragiškai pasibaigusio jo ir Supermeno susirėmimo („Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“), kaltės graužiamas Briusas Veinas (aktorius B. Affleckas) gauna progą ištaisyti savo padarytą klaidą. Žmonijai grasinti ima naujas paslaptingas priešas ir jo vedama demonų armija.

 

Supratęs, kad vienas naujos grėsmės neatrems, Betmenas ima rinkti kitus superherojus, kad kartu užkirstų kelią galingajam priešininkui. Šalia Briuso Veino stoja Nuostabioji Moteris (Gal Gadot), Akvamenas (Jasonas Momoa), Blyksnis (Ezra Milleris) ir Kiborgas (Ray‘us Fisheris). Teisingumo Lyga pakyla į kovą.

 

„Man didžiulė garbė papildyti šią supervyrų kompaniją ir įnešti į ją kiek kitokios energijos. Nenuvertinkite moterų, jos gali kur kas daugiau, nei manote“, – per vieną iš filmo pristatymų kalbėjo šią vasarą daugeliui superherojų nosį populiarumu nušluosčiusi „Nuostabioji moteris“ G. Gadot.

 

Garsiausius superherojus į vieną filmą suvienysiantis veiksmo trileris „Teisingumo lyga“ Lietuvos kino teatruose – jau nuo lapkričio 17 dienos.

 

Filmo anonsas:

 

2017 lapkričio 03 d.