Greiti patarimai kaip atnaujinti savo namus

Greiti patarimai kaip atnaujinti savo namus

Siekiant atnaujinti nuosavą būstą ar jo dalį ne visuomet prireikia remonto, kuris kardinaliai pakeistų bendrą patalpų išvaizdą. Daugeliu atveju užtenka įsigyti naujus baldus ar perdažyti sienas, užkabinti naujas užuolaidas, namuose pakeisti įvairias interjero detales ir būstas atrodys kitaip. Didesni pirkiniai, galintys atnaujinti bendrą patalpų vaizdą kaip paveikslai, šviestuvai, buitinės technikos prietaisai pareikalauja nemenkai atverti piniginę, tačiau pritrūkus santaupų sprendimu gali tapti vartojimo paskola, apie kurios sąlygas bei reikalavimus paraiškos teikėjams daugiau informacijos yra pateikiama šiame tinklalapyje. Turint reikiamą finansų kiekį būsto atnaujinimui, galima planuoti norimus atlikti darbus bei pirkinius. Taigi, kaip atnaujinti namus nevykdant remonto, tačiau būstui suteikti atsinaujinusią išvaizdą?

 

Įvairių šviestuvų montavimą interjero dizaineriai įvardina kaip vieną iš sprendimų, galinčių iš esmės pakeisti būsto išvaizdą. Daugiau šviesos suteikiančios apšvietimo sistemos tam tikrus daiktus ir interjero elementus gali pabrėžti, išryškinti, todėl kambaryje atsiranda akcentai. Nauji toršerai, modernios apšvietimo sistemos tam tikroms būsto vietoms gali suteikti elegantiškumo, vieni – pritemdyti aplinką, kiti – sukurti erdvesnės patalpos įvaizdį. Taip pat įvairiose parduotuvėse galima įsigyti ne tik tradicinių gelsvų ar baltų apšvietimo lempų, bet ir žaismingesnių spalvų: žalių, mėlynų, raudonų. Tokios spalvos apšvietimas gali tapti žavingu akcentu namų balkone ar poilsio kambaryje.

 

Paveikslai bei nuotraukos taip pat gali tapti kambarių akcentu, suteikiančiu jaukumo ir išskirtinumo. Nuotraukos iš šeimos kelionių, įsimintinų švenčių suasmenina gyvenamąją vietą. Kadangi parduotuvėse yra siūlomas platus rėmų pasirinkimas, siekiant ryškesnio nuotraukų efekto galima rinktis, pavyzdžiui, 10 nuotraukų talpinantį nuotraukų rėmelį, kitą norimą nuotrauką perkelti ant drobės ar kito paviršiaus. Žinomų dailininkų darbai, nugulę paveiksluose – dar vienas stilingas akcentas miegamojo ar svetainės kambariams. Konsultuojantis su interjero dizaineriais, parenkant tinkamos stilistikos paveikslus, norimą erdvę ar kambarį galima paversti tikru meno kampeliu.

 

Dažna šeima, norėdama atnaujinti nuosavą būstą, perka augalus, atsižvelgdami į tai, kiek saulės šviesos patenka į kambarius. Jeigu būste nėra pakankamai šviesos, galima rinktis augalus, kurie nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau kambariui suteikia išskirtinumo ir gyvybingumo. Gėles parduodančios įmonės ar fiziniai asmenys siūlo platų augalų pasirinkimą, kuriame gausu tiek dekoratyvinių, tiek didesnių augalų, pavyzdžiui, vijoklių, kurie augdami gali pasiekti net kelių metrų ilgį. Mėgstantiems palmių tipo medžius, gėlininkai gali pasiūlyti aukštesnių augalų variantus, kurie namų interjerui suteiks egzotiškos išvaizdos. Taip pat gyvenamąjį būstą paįvairina gyvų gėlių kompozicijos, o šiuo metu ypač populiarus pasirinkimas – stabilizuotos ilgalaikės gėlės, kurios nevysta net iki 3 metų ir tampa moderniu namų atnaujinimo sprendimu.

 

Namų interjero akcentai kaip kilimai, veidrodžiai, pagalvėlės, užuolaidos būstui taip pat suteikia išskirtinumo. Ryškūs sprendimai atkreipia dėmesį, todėl interjero dizaineriai viename kambaryje rekomenduoja rinktis tik vieną akcentą. Didelis veidrodis su senoviniu, klasikinio stiliaus ar, priešingai, moderniu rėmu pagyvina kambario erdvę ir jam suteikia funkcionalumo. Būsto atnaujinimui galima pasirinkti ne tik ant kojelių atremtus ar ant sienų kabinamus veidrodžius, bet taip pat montuoti juos ant stumdomų spintų durų. Tokiu būdu pakabintas veidrodis sutaupo kambario erdvės.

 

Taigi, norint atnaujinti būstą, rekomenduojama atkreipti dėmesį į detales, kurios savo spalvų gama, stiliumi, išdėstymu neabejotinai pagyvina gyvenamąją patalpą ir suteikia jai išskirtinumo. Stilinga sofa, foteliai, įvairūs pledai, dekoratyvinės lemputės, lentynos, knygos, jau minėtos gėlės, veidrodžiai ir kiti daiktai būstą gali greitai paversti jaukiu, stilingu bei atsinaujinusiu.

2018 balandžio 30 d.