IŠSKIRTINIS POP-ROCK‘O  DŽENTELMENŲ „MAKCHU PIKCHU“ AKUSTINIS KONCERTAS JAU RYTOJ

IŠSKIRTINIS POP-ROCK‘O DŽENTELMENŲ „MAKCHU PIKCHU“ AKUSTINIS KONCERTAS JAU RYTOJ

Grupė „Makchu Pikchu“, pavasarį surengusi premjerinį koncertą su naujuoju grupės vokalistu Egdaru Petruliu priešakyje, pirmą kartą šį sezoną kviečia į išskirtinį, „unplugged“ formato koncertą jau rytoj (trečiadienį), 20 val., „Užupio meno inkubatoriaus“ kiemelyje.

 

 

Rytoj, birželio 20 d. „Užupio meno inkubatorius“ organizuoja renginį „Atviros studijos“ (angl. „Open studios“), kurio metu UMI rezidentai nuo pat 12 val. kvies į susitikimus savo studijose, pristatys rezidavimo metu sukurtus darbus, plačiau pasakos apie savo kūrybą, o vakare, nuo 20 val. „Užupio meno inkubatoriaus“ kiemelyje lankytojų laukia akustinis grupės „Makchu Pikchu“ koncertas, kuriame skambės dainos iš albumo „Gentelmen‘s rising“ bei naujausi hitai „Eyes“, „Dreaming“, „Royal“ bei kiti („Makchu Pikchu“ singlas „Eyes“ gyvai „Tamsta“ muzikos klube: https://www.youtube.com/watch?v=hRvcwCB1-rM ).

Energingais gyvais pasirodymais žavintis „Makchu Pikchu“ penketas, vienoje tapybiškiausių ir fotogeniškiausių Vilniaus vietų žada ypatingą, šiltą ir betarpišką susitikimą su klausytojais, kur jų laukia ne tik naujos grupės kūrinių aranžuotės, bet ir galimybė iš arčiau susipažinti, išgirsti išskirtinio balso savininką, naująjį grupės vokalistą Edgarą Petrulį bei su puikia, gyva muzika praleisti nepamirštamą vasaros vakarą!

Apie artėjantį koncertą ir artimiausius „Makchu Pikchu“ siekius kalbinome grupės narį, UMI rezidentą Gediminą Andriškevičių.

 

Ką Jums reiškia būti „Užupio meno inkubatoriaus“ rezidentu?

„Ši vieta labai kūrybiškai nuteikia. Aš čia reziduoju jau kokius 4 metus ir per tą laiką nuveikta daug darbų, kuriant naują muziką bei rengiant garso įrašus. Daug gražių dalykų čia yra nutikę. Trumpai tariant, tai – puiki vieta kūrybingam žmogui. Aš ten tiesiog mirkstu.“

 

Gediminai, trumpai papasakokite, ko klausytojai gali tikėtis akustinio grupės „Makchu Pikchu“ koncerto metu?

„Tai bus išties kitoks „Makchu Pikchu“ skambesys! Pats akustinis atlikimas natūraliai priverčia dainas suskambėti kitaip, atsiranda kitokios nuotaikos, muzika, melodijos. Mums patiems labai įdomu, nes taip akustiškai savo programos atlikti nebandėm nė karto per visą grupės gyvavimą. Džiaugiamės, kad mūsų muzikinis arsenalas plečiasi ir, manau, tai bus ne vienintelis toks koncertas.“

 

„Makchu Pikchu“ džiugina vis naujais singlais. Kada galime tikėtis Jūsų albumo?

„Šiuo metu intensyviai dirbame ties naujuoju albumu. Turime pilnai paruoštas 5 dainas, dar liko apie 9, kurios irgi jau yra netoli finišo tiesiosios. Turime planą išleisti albumą šį rudenį, rugsėjo-spalio mėnesiais. Kūryba juk nėra namo statymas (šypsosi) – dainą sukūrus, įrašius, darbo įrašų studijoje metu ji vis dar keičiasi, ieškoma vis geresnių muzikinių sprendimų, kol galiausiai klausytojams gali pateikti galutinį variantą, dėl to darbai užtrunka.“

 

Abejingų nepaliksiantį 2015-ųjų M.A.M.A laureatų „Makchu Pikchu“ akustinį pasirodymą vilniečiai ir miesto svečiai, norintys šiltą vasaros vakarą praleisti su kokybiška muzika, gali drąsiai įtraukti į savo planus – nemokamas koncertas jau šį trečiadienį, birželio 20 d., 20 val., „Užupio meno inkubatoriaus“ kiemelyje.

 

Partnerių turinys

2018 birželio 19 d.