Madingi ir patogūs batai moterims: sužinokite, kaip išsirinkti tinkamus?

Madingi ir patogūs batai moterims: sužinokite, kaip išsirinkti tinkamus?

Greičiausiai daugelis yra susidūrę su situacija, kai nauji batai trina, spaudžia, smukčioja, nepaisant to, kad yra velniškai madingi. Deja, mada neužtikrina pėdų komforto. Tai padaryti gali tik funkcionali batų pora. O jei norisi, kad batai būtų patogūs ir madingi, ką tuomet daryti? Atsakymas paprastas: ieškoti mados ir funkcionalumo derinio! Taigi, kaip išsirinkti madingus ir patogius batus moterims?

 

Kaip išsirinkti patogius batus?

Perkant naujus batus dėmesį verta sutelkti į funkcionalumą, nes tik tokia batų pora gali užtikrinti pėdų komfortą. Kad nauja avalynė būtų patogi, pirkdami patikrinkite jos padus. Visų pirma, padai privalo pasižymėti gera amortizacija, nes tai mažina pėdų nuovargį. Taip pat batų padai turi būti pakankamai lankstūs. Geriausias būdas patikrinti padų lankstumą yra sulenkti juos ten, kur lenkiasi Jūsų kojų pirštai.

Kai įsitikinate, kad padai yra tinkami, apžiūrėkite batų viršų. Pradėti reikėtų nuo to, ar batai yra pakankamo pločio. Jei taip, tuomet laikas įvertinti medžiagų kokybę. Kokybiškiausiu pasirinkimu iki šiol laikomi odiniai batai, tačiau galima surasti ir puikių modelių, pagamintų iš kitokių medžiagų. Svarbiausia, kad batų medžiaga būtų patogi ir padėtų išgaruoti batų viduje besikaupiančiai drėgmei, atsirandančiai prakaituojant.

Paskutinis batų patogumą užtikrinantis aspektas – atramos. Pati svarbiausia yra bato kulne esanti atrama. Ji stabiliai prilaiko kojos kulną ir neleidžia kojai krypti į šalį. Kai kuriais atvejais naudinga būna pirštų atrama, tačiau ji nėra tokia svarbi.

Klausiate, ką daryti, jei perkate batus internetu? Kaip tuomet įsitikinti patogumu? Batai internetu kartais suteikia galimybę netgi geriau įvertinti kokybę ir funkcionalumą. Užsisakę batus internetinėje parduotuvėje, pavyzdžiui, 4F eavalyne.lt, galite juos be skubos apžiūrėti, pasimatuoti, šiek tiek pabandyti pavaikščioti, žinoma, namuose ir nenuėmus etikečių. Jei batai yra patogūs, juos pasilikite, o jei ne – gražinkite. Be to, galite paskaityti kitų pirkėjų komentarus ir taip susidaryti pirminę nuomonę.

 

Kokie batai yra madingi?

Kadangi šiais laikais mada tapo neatsiejama nuo patogumo, gana paprasta rasti batų porą, kuri yra madinga, o kartu ir patogi. Užsukite į https://eavalyne.lt/c/moterims ir tuo įsitikinsite. Šiais metais vis dar niekur neatsitraukia sportinio stiliaus mada, todėl galite avėti komfortiškus sportinius batus ir būsite madinga. Tiesa, jei norite sužibėti ir pademonstruoti išskirtinį stilių, rinkitės sodrių spalvų sportinius batus. Ypač madingi – žali batai.

Kalbant apie aulinukų madą, jau ne vieną sezoną yra akcentuojamas grubus padas ir kulnas. Be to, vis labiau įsitvirtina batų, puoštų stambiomis grandinėmis, mada, nepaisant to, ar tai aulinukai ar pusbačiai. Žinoma, nuolatos madingi yra kerziniai ir Chelsea stiliaus batai, todėl juos pirkdami niekada nesuklysite. Tiesa, mados pasaulį pastaruoju metu drebina kaubojiškų batų sugrįžimas, tad jie taip pat gali tapti puikiu madingos moters pasirinkimu.

Jei kasdien nešiojamus batus norisi vis atsinaujinti pagal naujausias mados tendencijas, štai ypatingoms progoms visuomet geriausiai rinktis klasiką. Klasikiniai aukštakulniai smailėjančia nosimi dar niekada nenuvylė jokios moters. Svarbiausia, kad pasirinktų aukštakulnių padas būtų patogiai išlenktas, o kulniuko aukštis ir dizainas atitiktų Jūsų poreikius.

Taigi, pirmenybę teikite pėdų komfortui, o po to pagalvokite ir apie madą. Nepamirškite, kad madinga nebūtinai yra stilinga, todėl renkantis naujus batus, verta pasvarstyti, ar jie stilingai derės su turimu garderobu.

2022 balandžio 25 d.