Kino centras „Garsas“ kviečia išbandyti tarpukario Lietuvos pabėgimo kambarį

Kino centras „Garsas“ kviečia išbandyti tarpukario Lietuvos pabėgimo kambarį

VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija kino centre „Garsas“ įrengė tarpukario Lietuvos pabėgimo kambarį. Pabėgimo kambarys – tai iš kompiuterinių žaidimų kilusi pramoga, perkelta ir į realų gyvenimą. Žaidimas vyksta, kai dalyviai trumpai instruktuojami ir užrakinami patalpoje. Vienintelis būdas iš patalpos išeiti – spręsti užduotis, atrakinti spynas, rinkti kodus ir ieškoti asociacijų. 3-6 dalyviai užrakinami patalpoje ir turi per valandą įveikti visas užduotis.

 

Kino centre „Garsas“ atidarytame „Tarpukario Lietuvos“ pabėgimo kambaryje, Jūs sutiksite tokias istorines asmenybes, kaip A. Smetoną, J. Basanavičių, V. Kudirką ir kt. Taip pat Jūsų laukia ir vieną didžiausių šių laikų atradimų padaręs L. Mažylis. Kad išspręstumėte pabėgimo kambario užduotis ir sėkmingai pabėgtumėte, Jums nereikės jokių specifinių istorijos, kultūros žinių. Jums užteks pasitelkti loginį, o kartais ir vaikišką mąstymą. Visos užduotys yra paprastesnės nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Tarpukario Lietuvos“ Lietuvos pabėgimo kambaryje Jums reikės rasti paslėptą tikrąjį Nepriklausomybės aktą. Deja akto autentiškumu galima suabejoti, nes ant jo trūksta keleto parašų. Jūsų užduotis – padedant L. Mažyliui ir kitoms istorinėms asmenybėms rasti Nepriklausomybės aktą ir šalia J. Basanavičiaus ir kitų signatarų, padėti savo parašą ir sėkmingai pasprukti iš pabėgimo kambario per mažiau nei vieną valandą.

Registruoti 2-6 asmenų komandas galite el. paštu: [email protected]. Tel. Nr. 8-45 468833 arba tiesiog apsilankę Kino centre „Garsas“. Kaina asmeniui – 1 euras. Projektas finansuojamas LR Kultūros ministerijos, Lietuvos kultūros tarybos lėšomis.

 

Projekto organizatorius: VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija

Projekto partneris: kino centras „Garsas“

 

Daugiau informacijos www.garsas.lt

2017 lapkričio 07 d.