Kalėdinės dovanos tiems, kurie viską turi: idėjos 2018-iesiems

Kalėdinės dovanos tiems, kurie viską turi: idėjos 2018-iesiems

Ieškote idėjų, kokios kalėdinės dovanos labiausiai tiktų tiems, kurie visko turi? Dovanokite ne daiktus, bet įspūdžius – jie, kitaip nei šventiniai suvenyrai, tikrai nedulkės lentynose.

Kalėdos netruks ateiti, tad įpusėjęs ruduo – pats metas sudarinėti sąrašus ir kibti į dovanų paieškas. Dalijamės nematerialių kalėdinių dovanų 5-uku visiems – nuo mažylio iki senjoro.

 

1. Kalėdinės dovanos vaikams: žurnaliuko prenumerata

Jei ieškote kalėdinės dovanos vaikams, viena iš geriausių idėjų – žurnaliuko prenumerata. Patiems mažiausiems – 2–4 m. vaikučiams – patiks žurnaliukas „Kutis“, ūgtelėjusiems 4–7 m. vaikams skirtas žurnalas „Nykštukas“, o 7–10 m. vaikams – žurnalas „Smegenūzai“. Galima rasti ir specialiai mergaitėms ar berniukams skitų leidinių. Kiekvieną mėnesį vaikas žurnaliuką gaus tiesiai į pašto dėžutę. Žurnalai padeda lavinti įgūdžius, atmintį, padeda turiningai ir įdomiai praleisti laiką. Priklausomai nuo kalėdinei dovana skiriamos sumos, galima rinktis įvairios trukmės prenumeratą, pvz., 3, 6, 9 ar 11–12 mėn.

 

2. Kalėdinės dovanos moterims: kosmetikos salono ar specializuotos kosmetikos parduotuvės dovanų čekis

Visos merginos ir moterys naudoja kosmetiką – jei ne galybę įvairios dekoratyvinės, tai bent rankų ar veido kremą, lūpų balzamą ir pan. Tad viena geriausių dovanų – kosmetikos parduotuvės dovanų čekis. Tokios kalėdinės dovanos moterims leis išsirinkti reikalingiausius grožiui puoselėti skirtus gaminius. Viena geriausiai pasaulyje žinomų – „L‘occitane“ kosmetika, pasižyminti aukšta kokybe ir unikaliais aromatais. Be to, salone apsilankiusi dovanų čekio gavėja bus palepinama įvairiomis nuolat nemokamai atliekamomis veido ar rankų priežiūros procedūromis, dovanų gaus kosmetikos mėginukų, o įsigytos prekės bus gražiai supakuotos. Dėmesio vertas ir natūralios, ekologiškos lietuviškos kosmetikos gamintojų „Uoga uoga“ dovanų čekis.

 

3. Kalėdinės dovanos vyrams

Kalėdinių dovanų idėjos dažniausiai išsenka ieškant, ką padovanoti vyrams. Renkant dovaną, reikėtų omenyje turėti vyriškas pramogas – vargu, ar juos sužavėtų bilietai į kokią sentimentalią operą ar romantišką filmą. Bet, pavyzdžiui, pasivažinėjimas kartingais ar slidinėjimas „Snow Arenoje“ – pramogos, kurios negali nepatikti ir kurias norisi išbandyti vėl ir vėl, kad ir kiek kartų jau sukome ratus kartodrome ir stovėjome ant slidžių. Dovanokite ir naujas patirtis – šaudymo programą arba laipiojimą dirbtinėmis uolomis. Kodėl gi ne – dovanos Kalėdoms gali būti tokios!

 

4. Kalėdinės dovanos šeimai: dovanų čekis pramogoms ar edukacinei programai

Bene vertingiausias laikas – tai su šeima praleistos akimirkos, o ir dovanodami bendrą dovaną keliems asmenims sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Šeimą galite pradžiuginti per Kalėdas dovanodami čekį pramogoms nuotykių parke, dažasvydžio žaidimui, bilietus į kiną, degustaciją, ekskursiją ir pan. Renkant dovaną, rekomenduojama atsižvelgti į šeimos pomėgius – ar jie mėgsta aktyvią veiklą, ar labiau susidomėtų kokia nors kultūrine programa. Šeimai tikrai patiktų apsilankymas „Gyvajame muziejuje“, įkurtame Pakruojo dvare. Šios edukacinės programos dalyviai trumpam taps dvariškiais, išbandys dvare puoselėtus amatus, lankysis bausmių muziejuje, kalvėje, dalyvaus degustacijose ir kt. Tai nepamirštamas laikas visai šeimai.

 

5. Kalėdinės dovanos tėvams

Tėvams išrinkti kalėdinę dovaną taip pat nebus lengva – juk jau tiek visko dovanota. Rekomenduojame rinkti dovanas, kurios sustiprintų ne tik fizinę, bet ir emocinę tėvelių sveikatą – masažus, kvietimus į SPA centrus ar vandens parkus. Tėvai, ypač jei vaikai jau suaugę, turi daugiau laiko, kurį mielai leidžia eidami į kultūrinius renginius. Tad dovanokite dovanų čekius, kuriuos tėveliai galės iškeisti į bilietus į teatrą ar koncertą.

 

Akivaizdu, kad daiktines dovanas sparčiai keičia įspūdžių dovanos. Tad neapsisunkinkite rinkdami daiktus – verčiau dovanokite patirtis.

PARTNERIO TURINYS
2018 spalio 23 d.