Karo muziejus žaidimų parodoje „GameOn 2017“

Karo muziejus žaidimų parodoje „GameOn 2017“

Rugsėjo 16-17 d. parodų ir kongresų centre Litexpo vyks žaidimų kultūros paroda GameOn, kurioje Vytauto Didžiojo karo muziejus dalyvauja jau antrus metus. Šiemet su išskirtine ekspozicija muziejus prisidės prie naujausio Destructive Creations žaidimo „Ancestors“ pristatymo.

 

X-XII a. įtvirtintoje gyvenvietėje bus galima išvysti ir susipažinti su to laikotarpio kovose naudota ginkluote bei šarvuote. Dalį jų bus galima pakelti ir užsidėti. Tuo tarpu kasdieninį to laikotarpio gyvenimą vaizduos įvairūs buities daiktai.

 

Šeimų zonoje lankytojai bus kviečiami išbandyti tris skirtingas veiklas:

Edukacinė programa „Neįveikiama pilis“ nukels festivalio dalyvius į tolimuosius viduramžius. Iš spalvoto kinetinio smėlio ir medinių konstrukcijų lankytojai galės suformuoti apsauginius piliakalnius, ant kurių iškils medinės rąstų užtvaros ir gynybiniai bokštai, kadaise padėję ginti mūsų kraštą nuo grėsmingojo Kryžiuočių ordino. Kartu bus atskleistos piliakalnių paslaptys ir išsiaiškinta, kokie seniai užmiršti istoriniai artefaktai gali slypėti šių įspūdingų inžinerinių statinių gelmėse.

Išbandę edukacinę programą „Žirgas kario gyvenime“, sužinosite įvairių įdomybių apie žirgų gyvenimą ir jų vaidmenį mūšio lauke. Juk tūkstantmetėje Lietuvos karybos istorijoje žirgas užima ypatingą vietą – be jo nevykdavo nė vienas karo žygis. Festivalio dalyviai galės pasijusti tikrais raiteliais – sėstis į balną, rinktis ginklą ir užsidėti šarvų komplektą.

Galiausiai magnetinis stalo žaidimas „Laivų mūšis“ dalyvius supažindins su karinėmis jūrų pajėgomis ir laivyno istorija. Lankytojai galės suformuoti 5 skirtingo laikotarpio karinių laivų flotilę, apsaugoti savo pozicijas užminuodami atitinkamą jūros ruožą ir sunaikinti priešo pajėgas. Smagi kova ir gera nuotaika garantuota.

 

Apie žaidimų kultūros parodą GameOn:

GameOn – renginys, subalansuotas žaidėjams, bet tinkantis visiems naujųjų technologijų naudotojams. GameOn – tai 12000 kvadratinių metrų, kuriuos užpildys šimtai puikiai žinomų žaidimų kūrėjų kompanijų, leidėjų ir žaidimų platintojų. Tai – erdvė, kurioje kompiuteriniai žaidimai, mobiliosios aplikacijos, virtuali realybė bei naujausios technologijos susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį.

Šių metų renginys tęs praėjusių metų tradicijas ir siūlys lankytojams pasinerti į žaidimų kultūrą ir pajusti kiekvieną jos aspektą. Trečiasis renginys (organizatorių pramintas GameOn III), išsiskirs Lietuvoje dar nematyta programa, o dar labiau išaugęs parodos plotas leis sukurti šou, kurį renginio dalyviai prisimins dar ilgai.

2017 rugsėjo 13 d.