Kalėdinės dovanos šeimai: ekspertų patarimai

Kalėdinės dovanos šeimai: ekspertų patarimai

Nė nereikia sakyti, kad kalėdinių dovanų rinkimas žmonėms sukelia nemažai streso. Tokiu atveju, siūlome klausyti dovanų ekspertų patarimų, kurie padės išrinkti geriausias dovanas! Na, o šiandien ekspertai pasakoja apie kalėdines dovanas šeimai.

Kalėdų dovanos šeimai

Kai kurios šeimos traukia lapelius ir perka dovaną konkrečiam šeimos nariui. Kitos šeimos perka dovanas tik vaikams, o suaugusiesiems – ne. Dar kiti vieni kitiems perka simbolines kalėdines dovanėles, pavyzdžiui, saldumynų, gėrimų, kvapnią žvakę, šiltas kojines ir t. t. Tai nėra blogai, tačiau mes siūlome rinkti dovanas visai šeimai!

 

Dovanos šeimai padeda sutaupyti, nes tai viena dovana visiems šeimos nariams! Na, o kuo gi galėtų džiaugtis visi – ir maži, ir dideli? Ko gero, įspūdžio dovana! Geriausios 2019-ųjų įspūdžio dovanos yra bilietai į kiną ar spektaklį, degustacijos, šokolado fondiu, naktinis žvaigždžių stebėjimas Molėtuose, jodinėjimas žirgais, pramogos nuotykių ar vandens parke ir t. t. Su tokiomis idėjomis, tikrai neprašausite, o šeima galės džiaugtis bendra laisvalaikiu kartu! 

 

Taip pat labai miela dovana – susitikimas su alpakomis. Pirmasis alpakų veislynas Trakų rajone kviečia susipažinti su mielaisiais gyvūnais. Ekskursijos metu atvykusieji sužinos, iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atvyko pirmosios alpakos, kuo jos minta, kaip tarpusavyje bendrauja ir kuo ypatingi šie gyvūnai. Viešnagės metu bus galimybė paglostyti gyvūnėlius, juos pavedžioti už pavadėlio, nusifotografuoti, pamaitinti iš veislyno įsigytu maisteliu. Na, o po ekskursijos laukia plaukimas laivu nuo Trakų pilies. Tai puiki galimybė pasigrožėti Trakų pilimi, Užutrakio grafo J. Tiškevičiaus rūmais ir pasigėrėti įspūdingu gamtos peizažu bei nuostabus dienos praleidimo būdas su šeima!

 

Dovanos šeimai: paskutinės minutės sprendimai

Kartais, deja, neišvengiamai tenka rinkti dovaną paskutinę minutę… Ir nors to niekas nenori, sprendimo reikia ieškoti čia ir dabar! Tokiu atveju idealus sprendimas – čekis. Čekis už didesnę sumą šeimos parduotuvėje, leis kiekvienam šeimos nariui kažką įsigyti.

 

Taip pat puiki dovana šeimai – poilsis su nakvyne. Viešbutis „Margis“ kviečia šeimas pasimėgauti ramybe bei gaiviu pušyno oru, tad jei nusibodo miesto šurmulys – tai idealus pabėgimo būdas! Patogūs viešbučio kambariai ir jaukiai įrengtos vilos išsiskiria santūriu, nepriekaištingu stiliumi, švelnių spalvų ir formų detalėmis, kurios patiks tiek vaikams, tiek tėvams!

 

Druskininkuose, 4 žvaigždučių viešbutis „Violeta“, taip pat kviečia šeimas į dviejų naktų poilsį. Šios viešnagės metu svečių lauks nakvyne šeimos kambaryje, švediško stalo pusryčiai, poilsis masažinėje sūkurinėje vonioje bei maudynės mineralizuoto vandens baseine. Šeima, po įtempto kalėdinio laikotarpio, tikrai nusipelnė poilsio!

 

Norintiems įteikti sveikatinimosi dovaną šeimai, rekomenduojame šeimos poilsį centre „Energetikas“. Šis centras – tai didžiausias sveikatingumo centras Vakarų Lietuvoje, esantis arčiausiai Baltijos jūros – Palangoje. Čia teikiamos reabilitacijos, sanatorinio gydymo, apgyvendinimo, konferencijų organizavimo bei maitinimo paslaugos. Poilsio metu Jūsų laukia 2 nakvynės, gydytojo konsultacija, apsilankymas baseinų zonoje, haloterapija bei vakarienė.

 

Dar viena labai jauki dovana – šeimos fotosesija. Tai būdas įamžinti mieliausias šeimos akimirkas, kurios papuoš svarbiausias namų vietas.

 

 

Na, ir pabaigai… Jei ieškote išties gerų dovanų šeimai, vadovaukitės ekspertų rekomendacijomis! Tai puikus būdas suartinti šeimos narius, praleisti kokybišką ir atsiminimus kuriantį laisvalaikį. Įspūdžio dovanos – geriausios dovanos! 

2019 lapkričio 19 d.