Komedijoje „Laisvo elgesio močiutė“ – nauji šiuolaikiniai Ostapo Benderio nuotykiai

Komedijoje „Laisvo elgesio močiutė“ – nauji šiuolaikiniai Ostapo Benderio nuotykiai

Rugpjūčio 18 dieną kino teatruose vėl atgims legendinis Ostapas Benderis. Tiesa, jis bus visiškai pasikeitęs ir net pasipuoš sijonu! Komedijoje „Laisvo elgesio močiutė“ iš koto verčiančią komišką istoriją pasakos garsus lietuvių kilmės režisierius Marius Balčiūnas-Weisbergas, o ekrane pamatysime puikiai žinomus Rusijos aktorius, prie kurių, daugelio nuostabai, sutiko prisijungti net pats Filipas Kirkorovas.

„Kasdien sulaukiu pasiūlymų filmuotis tai kine, tai reklamose, tai serialuose, tai dar kur. Dažniausiai kviečia vaidinti patį save, o man tai puikiai pavyksta, tačiau sutinku tik išskirtinėmis progomis“, – juokiasi muzikos scenos veteranas.

Šiuo metu jis mielai drauge su aktoriais Vladimiru Tolokonikovu, viena ryškiausių „Comedy Club“ žvaigždžių Aleksandru Revva ir kitais, pasirodžiusiais komedijoje, dalyvauja premjerose, o žengdamas raudonuoju kilimu pozuoja fotografams bei bendrauja su gerbėjais. Šlovės spinduliuose maudosi ir režisierius M. Weisbergas, dar žinomas Balčiūno pavarde. Rusijoje jis puikiai žinomas, kaip sukūręs komedijas „Meilė dideliame mieste“, „Vietų nėra“,„8 nauji pasimatymai“ ir kt.

„Pirmiausia, sutikau vaidinti, nes komediją kūrė Marius Weisbergas. Jis – tikras komedijų meistras, jį vadinu šių dienų Leonidu Gaidajumi. Antra, norėjau truputį pachuliganauti. Gi kas svarbiausia iš šono pažvelgiant į save? Ironija, teisingai? Šiuolaikiniame pasaulyje be gero humoro jausmo ir saviironijos ilgai nepratempsi. Komedijoje aš vaidinu Filipą Kirkorovą, iš kurio pavagia visą naujausią paties sukurtą drabužių kolekciją. Apšvarina Kirkorovo drabužių parduotuvę. Tokia tikrai egzistuoja Maskvoje, tik, ačiū Dievui, jos dar niekas neapiplėšė. Tad filme pamatysite ne tik naujausią drabužių kolekciją, bet ir tikras mano parduotuvės pardavėjas, realų aptarnaujantį personalą“, – per „Laisvo elgesio močiutės“ premjerą Sočyje žurnalistams pasakojo F. Kirkorovas.

Tiesa, jis nebus vienintelis atlikėjas, nusifilmavęs šioje komedijoje. Vieną pagrindinių vaidmenų atlieka Rusijoje taip pat puikiai žinoma dainininkė Gliukoza (Natalija Čistjakova-Jonova), kuriai šis vaidmuo – debiutinis.

„Laisvo elgesio močiutė“ – nuotaikinga komedija apie apsukrų vaikiną Sašą – tikrą šių laikų Ostapą Benderį. Jo gebėjimas įsikūnyti į kitus žmones toks geras, kad draugai vyruką praminė Transformeriu. Tačiau viena jo afera tampa lemtinga, ir Saša priverstas slėptis. Panaudojęs visus savo talentus, vaikinas atgimsta senelių namuose kaip… miela senutė Aleksandra Pavlovna Fišman.

Jos nuotykiai, naujas gyvenimas ir net netikėtai užsiliepsnojusi meilė – pašėlusioje ir kiek nešvankioje komedijoje „Laisvo elgesio močiutė“, kino teatruose jau nuo rugpjūčio 18 dienos.

Filmo anonsas: https://youtu.be/KM9NNNKnLmM

2017 rugpjūčio 17 d.