Naują filmą „Dvasia šarvuose“ pristatantis R. Sandersas neištikimybę su K. Stewart pavadino klaida

Naują filmą „Dvasia šarvuose“ pristatantis R. Sandersas neištikimybę su K. Stewart pavadino klaida

Nuo to laiko, kai po pasaulio spaudą pasklidusios nuotraukos atskleidė režisieriaus Ruperto Sanderso ir jo filmo aktorės Kristen Stewart romaną, praėjo beveik penkeri metai. Netrukus po to jųdviejų aistra išblėso, tačiau liko gilios žaizdos: režisierių paliko žmona Liberty Ross, o aktorė išsiskyrė su „Saulėlydžio“ sagos partneriu, mylimuoju Robertu Pattinsonu. Ir tik dabar, pristatydamas naujausią savo filmą „Dvasia šarvuose“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Scarlett Johansson, R. Sandersas išdrįso prabilti apie šį garsiai nuskambėjusį įvykį.

 

Poros slaptas romanas prasidėjo kuriant juostą „Snieguolė ir medžiotojas“. 2012 metų liepą paparacai užfiksavo, kaip 40-metis R. Sandersas bučiuoja gerokai jaunesnę K. Stewart. Žinoma, filmui tai buvo puiki reklama, tačiau jųdviejų asmeniniai gyvenimai patyrė didžiulį sukrėtimą. O dabar režisierius pagaliau prabilo apie neištikimybę ir pavadino tai klaida.

 

„Niekuomet nežinai, kokius pokštus iškrės likimas. Už kiekvieno kampo slypi kažkas netikėto, toks yra gyvenimas.  Turi palikti užnugary viską, kas nemalonu ir judėti link geresnių dalykų. Visi padaro klaidų. Esu linkęs daryti daug klaidų, kitaip gyvenimas nebūtų toks įdomus“, – sakė 46-erių režisierius.

 

Jo nuomone, jei kiekvienas menininkas būtų linčiuojamas už „momentinius susižavėjimus“, tuomet menas išvis išnyktų.

 

Iškart po to, kai jo ir K. Stewart santykiai virto pasauliniu skandalu, režisierius viešai atsiprašė savo žmonos (beje, ji su K. Stewart taip pat vaidino juostoje „Snieguolė ir medžiotojas“) ir vaikų bei sakė, jog tikisi ištverti viską drauge su jais. Deja, L. Ross iškart kreipėsi į teismą dėl skyrybų.

 

Viena aišku – artimiausiu metu R. Sandersas nuo trumpalaikių romanų su savo aktorėmis, greičiausiai, susilaikys. Naujausiame jo filme „Dvasia šarvuose“ vaidinusi S. Johansson pasakojo, jog režisierius dirbo itin profesionaliai ir tai neabejotinai įvertins žiūrovai.

 

Visiškai kitokią, vos atpažįstamą, Holivudo žvaigždę didžiuosiuose ekranuose pamatysime jau nuo balandžio 7 dienos.

 

Juosta „Dvasia šarvuose“ pasakos apie tai, kaip ateities Japonijoje kompanija „Hanka Robotic“ pirmauja kiborgų technologijų tyrimuose ir gamyboje. Kompanijos pasididžiavimas – Majorė (kurią vaidina S. Johansson), vadovaujanti ypatingam specialiųjų pajėgų padaliniui – Devintajam Skyriui. Kažkada buvusi žmogumi, o dabar – technologijos stebuklas, kuriam nėra lygių, Majorė ir jos padalinys kovoja prieš lygiai taip pat nuolat tobulėjančius kibernetinius nusikaltėlius, hakerius, pavojingiausius ekstremistus ir psichopatus.

 

Vieną dieną Devintajam Skyriui iššūkį meta paslaptingas priešas, siekiantis sunaikinti kompaniją „Hanka Robotic“ ir jos vykdomą dirbtinio intelekto tobulinimo programą. Dabar grėsmė iškyla ne tik miesto ar šalies tvarkai, bet ir pačios Majorės gyvybei. Sekdama priešo pėdsakais, Majorė sužino vis daugiau detalių apie savo pačios žmogiškąją praeitį.

 

Filmo anonsas: https://youtu.be/3w28PjLvdnw

2017 balandžio 04 d.