„Alvino ir burundukų“ kūrėjai naujame filme „Didžiapėdžio vaikis“ atskleis vieną didžiausių žmonijos paslapčių

„Alvino ir burundukų“ kūrėjai naujame filme „Didžiapėdžio vaikis“ atskleis vieną didžiausių žmonijos paslapčių

„Alvino ir burundukų“ kūrėjai pristato linksmą, nuotykių ir staigmenų kupiną filmą visai šeimai, atskleidžiantį vieną didžiausių žmonijos paslapčių apie paslaptingąjį Didžiapėdį. Gal jis iš tiesų nėra jau toks paslaptingas? „Pats esu labai didelis istorijos mylėtojas, o pasakojimus apie šį personažą girdėjau nuo vaikystės. Todėl užaugęs sumaniau, kad laikas Didžiapėdžiui išplaukti į platesnius vandenis ir tapti kino ekranų herojumi“, – sako jau šį savaitgalį, spalio 20 dieną, Lietuvoje pasirodysiančio animacinio filmo vienas iš režisierių Benas Stassenas.

 

Filmas „Didžiapėdžio vaikis“, kurį sukūrė belgų animatoriai, jau įrodę meistriškumą ir dviem itin populiariomis tapusiomis “Vėžliuko Semio nuotykiai” dalimis, pasakos istoriją apie aplinkinių keistuoliu vadinamas Adamą. Jis ir pats jaučia, kad yra kitoks: nukirpti plaukai jam atauga pernakt, o naujus batus jis išauga vos per savaitę.

 

Berniukas numano, kad tai susiję su kažkada iš namų išėjusiu jo tėčiu, todėl ryžtasi leistis į kelionę ir jį surasti. Galite tik įsivaizduoti Adamo nuostabą, kai paaiškėja, kad jo tėtis yra ne kas kitas, o legendinis Didžiapėdis! Maža to – berniukas sužino, kad ir pats yra apdovanotas ypatingomis galiomis. Deja, Adamo pėdsakais į mišką atseka ir klastingi, jau seniai Didžiapėdį sugauti norintys piktadariai. Adamas kartu su tėčiu stoja į kovą, kad apgintų savo naujuosius namus.

 

„Ši juosta turi net kelias svarbias ir šiais laikais itin aktualias temas – kalbame apie žmonių kitoniškumą, augimą be vieno iš tėvų ir, be abejo, supratimą, kad tik suvienijus jėgas dažniausiai gaunamas norimas rezultatas. Pasakojama apie pamatines šeimos vertybes, gamtosaugą, o vaizdai, neabejoju, privers pasaulį pamilti per naujo“, – sako režisierius.

 

Lietuviškai dubliuotą animacinį filmą visai šeimai „Didžiapėdžio vaikis“ nuo spalio 20 dienos bus galima pamatyti ir 3D formatu.

 

Filmo anonsas:

 

2017 spalio 19 d.