Paskola baldų įsigijimui palengvina būsto atnaujinimą

Paskola baldų įsigijimui palengvina būsto atnaujinimą

Nuosavo būsto įsigijimas ir jo įrengimas dažnam asmeniui tampa nemenku galvos skausmu, pareikalaujančiu finansinių išlaidų. Būsto kaina priklauso nuo žemės sklypo vertės, kurioje yra pastatytas namas, situacijos rinkoje, kuri yra kintanti bei nuo būsto įrengimo. Dažniausiai brangiausiai kainuoja moderniu stiliumi įrengti būstai su klasikos elementais. Tačiau perkant neįrengtą namą ar butą, jo interjeru tenka pasirūpinti patiems ir į šį procesą investuoti nemažą pinigų sumą. Remiantis Paskolų banko pastebėjimais, vis daugiau šeimų kreipiasi dėl paskolos būsto remonto darbams atlikti, naujų baldų įsigijimui bei interjero kūrimui. Gauta paskola ne tik palengvina, bet ir pagreitina namų interjero kūrimo procesą, todėl šeimos kur kas greičiau gali džiaugtis gyvenimu naujuose namuose. Taigi, kaip pasiruošti būsto atnaujinimo procesui ir kokiomis rekomendacijomis vadovautis, kuriant namų interjerą?

 

Planavimas – vienas svarbiausių aspektų, nuo kurio reikia pradėti būsto atnaujinimo idėją. Sudarytas tikslus biudžetas leidžia planuoti pirkinius, reikiamus atlikti darbus ir kontroliuoti esamas išlaidas. Taip pat rekomenduojama numatyti, kokiomis medžiagomis bus padengiamos grindys, sienos, lubos ir pagal jų išmatavimus pasiruošti tikslų planą, kiek ir kokių medžiagų reikės įsigyti. Šis planas leis apsipirkti greičiau ir paprasčiau, tačiau būtinai atsižvelgiant į turimą biudžetą. Kitas specialistų rekomenduojamas žingsnis – kuo anksčiau ieškoti darbuotojų, kurie pasirūpins įsigytomis medžiagomis ir atliks namų apdailos darbus. Šio proceso eigoje jau galima pradėti rinktis baldus pačiam arba, priklausomai nuo turimo finansų kiekio, samdyti interjero dizainerio paslaugas teikiantį asmenį ar įmonę, kuri palengvintų būsto įrengimą. Šiuolaikiškai, moderniai ir stilingai įrengtas būstas tampa ne tik jaukiais bei funkcionaliais namais, bet ir užtikrina nemažą jo kainą, jeigu ateityje būstą bus norima parduoti. Ekstravagantiškai įrengti namai visuomet sulaukia mažesnio pirkėjų susidomėjimo, todėl klasikiniu stiliumi įrengti namai tampa praktiškesniu sprendimu.

 

Renkantis baldus nepamirškite, kad turite nustatytą pinigų sumą, kurią galite jiems skirti, todėl išvydę nuolaidas ar akcijas, nepirkite visko, kas papuola po ranka. Laikykitės parengto biudžeto, juk metų eigoje galėsite atnaujinti namus ir įsigyti kitus norimus daiktus. Specialistai rekomenduoja rinktis panašios vertės baldus, buitinę techniką, o ne kelis tūkstančius eurų kainuojančią spintą ir šimto eurų vertės lovą. Tokiu atveju pigesnius baldus anksčiau reikės atnaujinti ir keisti naujais, o taip pat gali skirtis jų vizualinė išvaizda. Prabangūs šviestuvai, tačiau pigūs baldai namų interjere nesukuria vientisumo, todėl jei manoma, kad be specialisto pagalbos išrenkami baldai gali tarpusavyje nederėti, būti nefunkcionalūs ar praktiški, pasikonsultuojant su interjero dizaineriu, bus išvengta paminėtų klaidų. Taigi, ieškant baldų ir laikantis nustatyto biudžeto, būsto įrengimo procesas gali tapti ne galvos skausmu, o malonia veikla, įgyvendinančia jaukių namų idėją.

 

Pagrindiniai baldams išskiriami reikalavimai yra praktiškumas, o išdėstant juos namuose, svarbu, kad šie nekliudytų čia praeinantiems asmenims. Vieni pagrindinių baldų, kuriuos galime išvysti kiekvienuose namuose yra stumdomų durų spinta, stalai, kėdės bei lova. Kokybiški, brangesni baldai tarnauja kur kas ilgiau nei pigūs, todėl investicija į pagrindinius būsto elementus gali būti šiek tiek didesnė negu perkant kitus baldus. Namų dekoravimo procesas dažniausiai vyksta paskutiniu būsto įrengimu etapu. Remiantis specialistų rekomendacijomis, erdvesniems kambariams ypač tinka paveikslai, didelės vazos, gėlės, priešingai, negu mažesniems kambariams. Skoningi namų dekoravimo elementai būstui suteikia modernumo ir leidžia šeimos nariams mėgautis jaukiais vakarais namuose.

2017 spalio 30 d.