Patarimai, kaip išsirinkti saugias moto prekes internetu

Patarimai, kaip išsirinkti saugias moto prekes internetu

Ruošiantis motociklų sezonui, pats metas pradėti galvoti apie inventorių, kuris užtikrins saugias ir komfortiškas keliones. Dabar joms skirtas prekes galima įsigyti ir internetu, tad pasiruošimo procesas tampa dar paprastesnis. Tačiau vis vien svarbu atsižvelgti į tam tikrus niuansus, kurie priklauso nuo moto prekių tipo. Šį kartą aptarsime pagrindinius pirkinius ir svarbiausius jų pasirinkimo kriterijus.

 

Moto apranga

Tinkamai pasirinkta apranga garantuoja ne tik patogumą, bet ir didesnį saugumą. Renkantis kiekvieną aprangos detalę, reikia atsižvelgti į skirtingus kriterijus:

  • Rūbai. Pirmiausiai turėtumėte atsižvelgti į jų medžiagą: tekstilė yra lengva, gerai kvėpuoja ir gali prisitaikyti prie skirtingų orų, o oda pasižymi tvarumu ir yra atsparesnė trinčiai, tad užtikrina didesnį saugumą kritimo metu. Šie drabužiai sukurti ne figūros demonstravimui: pasirinkite tokį dydį, kuris maloniai priglunda prie kūno. Internete galima rasti pakankamai tikslius moto rūbų matmenis, tad pasirinkimas neturėtų užtrukti.
  • Avalynė. Šiuo atveju bus svarbus ne tik dydis, bet ir ilgis: aukštesni apavai garantuos didesnį saugumo lygį, o trumpesni užtikrins didesnį komfortą vaikštant ar važinėjant karštomis dienomis. Batus taip pat galima rinktis atsižvelgiant į kelionės tipą.
  • Šalmas. Ir vėlgi reikėtų susikoncentruoti į dydį bei kelionės tipą. Jei važiuojate pakankamai ramiai, tiks atviras šalmas, tačiau jeigu norisi kiek aukštesnio saugumo lygio, rinkitės atverčiamą modelį: jį galima pritaikyti ir sudėtingesniems maršrutams. O jeigu mėgstate ekstremalias išvykas, reikėtų rinktis uždarą šalmą, kuris uždengs ne tik žandus, bet ir smakrą.

 

Motociklų padangos

Iš esmės motociklų padangos yra pasirenkamos labai panašiai, kaip ir automobilio, tad jeigu turite ir šią transporto priemonę, ratų apavų paieškos neturėtų užtrukti. Pirmiausiai reikėtų pasirinkti tinkamą jų dydį – šis aspektas priklauso nuo Jūsų transporto priemonės, tad teks išsiaiškinti, koks plotis, aukštis ir skersmuo bus reikalingas.

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, kad padangos motociklams skirstomos pagal kelionių tipus – daugelis pagal tai renkasi ir šią transporto priemonę. Jei ketinama mėgautis ilgomis kelionėmis įvairiomis dangomis, dažnai pasirenkamos „Cruiser“ arba „Touring“ tipo padangos, o jeigu laukia sportiškesnės išvykos, labiau tinka ratų apavai, paženklinti užrašu „Sport“. Panašių variantų galima rasti ir daugiau, tad turėtumėte pagalvoti, kokiais maršrutais važinėsite dažniausiai. Papildomai galite atsižvelgti į greičio indeksą, triukšmingumą ir prekinį ženklą – tuomet būsite tikri, kad pasirinktos padangos garantuos ir saugias, ir komforto kupinas keliones.

 

Kitos motociklų prekės

Norint mėgautis sklandžiomis kelionėmis, reikės pasirūpinti, kad motociklui nepritrūktų alyvos. Ją turėsite rinktis atsižvelgdami į transporto priemonės variklį: svarbus bus kuro tipas, taktų skaičius ir reikalingas klampumas. Kai kurie tepalai gali pasiūlyti ir papildomų privalumų, pavyzdžiui, degalų taupymą ar mažesnį aplinkos teršimą – visa ši informacija yra pasiekiama internetu, prekių aprašymuose.

Motociklų akumuliatoriai taip pat yra pasirenkami pagal šią transporto priemonę – reikės išsiaiškinti tinkamą dydį, talpą, paleidimo srovę ir gnybtų poziciją. Taip pat susipažinsite su skirtingais jų tipais: švino rūgštiniai užtikrins saugumą įveikinėjant sudėtingesnius maršrutus, o AGM – nereikalaus priežiūros ir ilgiau neišsikraus. El. parduotuvėje Pigu.lt moto prekės nustebins plačiu asortimentu: čia rasite ir daugiau reikmenų, tinkančių saugioms Jūsų kelionėms. Įsitikinkite jų suderinamumu, pasidomėkite pagrindinėmis savybėmis, gamintojais, panagrinėkite papildomus privalumus ir tikrai lengvai išsirinksite pačius tinkamiausius pirkinius.

Atsižvelgę į visus šiuos patarimus, lengvai išsirinksite motociklų sezonui pritaikytas prekes. Visgi, turėtumėte nepamiršti, kad ne tik jos, bet ir Jūsų vairavimo įpročiai prisideda prie saugių kelionių – kelyje visuomet reikia elgtis atsakingai.

PARTNERIO TURINYS
2023 gegužės 29 d.