„PULSAS 2017“ – TIK PRIVERSIANTYS NUSIŠYPSOTI SPEKTAKLIAI

„PULSAS 2017“ – TIK PRIVERSIANTYS NUSIŠYPSOTI SPEKTAKLIAI

2017 m. lapkričio 5 d. 13.00 val. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7) vyks IX respublikinis mėgėjų teatrų festivalis „Pulsas 2017“. Renginyje savo geriausius spektaklius rodys Kražių, Kretingos, Kurtuvėnų, Šniūraičių ir Krekenavos mėgėjų teatrai. Festivalio organizatoriai žiūrovams žada gerą humoro dozę, mat repertuare – komedijos.

 

Projektą remia Šiaulių miesto savivaldybė. Bilieto kaina suaugusiesiems – 3 Eur, moksleiviams, studentams, senjorams – 2,5 Eur.

 

Respublikinis mėgėjų teatrų festivalis „Pulsas“ Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose organizuojamas jau devintą kartą. Pasak organizatorių, kasmet stengiamasi pakviesti vis naujų ir dar nepažintų teatro trupių, sudaryti galimybę žiūrovams susipažinti su įvairių regionų ir miestų kūryba, žinoma, pamatyti ir nuolatinių renginio dalyvių pasirodymų. „Teatrų festivalio kasmet laukia ne tik žiūrovai, bet ir aktoriai bei režisieriai. Čia jie susitinka, kolegiškai pabendrauja, vieni iš kitų pasimoko – įvyksta tarytum mainai. Organizuojamas festivalis suteikia puikią galimybę papramogauti, taigi ir šiais metais mokysimės, stengsimės įkvėpti ir juoksimės“, – šypsosi Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namų vedėja Lina Jankauskaitė.

 

Šypsotis, o gal net iš širdies nusikvatoti, panašu, teks ir festivalio metu, mat programoje – tik nuotaikingų žanrų pasirodymai.

 

Festivalis bus pradedamas Kelmės raj. Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centro mėgėjų teatro inscenizuota komedija pagal Eduardą Untulį „Milijonas“ (rež. J. Sankauskienė).

 

Spektaklį „Su tais vyrais viena bėda“ pagal Birutės Lengvenienės humoreskas rodys Kretingos kultūros centro Kartenos skyriaus kaimo teatras (rež. M. Žąsytienė). Kurtuvėnų mėgėjų teatras žiūrovams nuotaiką skaidrins komedija pagal Valterį Karlą Švaikertą „Autobusas išvažiuoja dvidešimtą nulis nulis“ (rež. R. Mikėnienė). Komediją pagal Eduardą Untulį „Kažin kas geriau, meilė ar milijonas per pusę?“ (rež. A. Motiejūnienė) rodys Radviliškio raj. Šniūraičių pramogų ir šokių salės mėgėjų teatras, o festivalį pabaigs Panevėžio raj.  Krekenavos  kultūros centro mėgėjų teatras „Avilys“ su tragikomedija „Pinigėliai“ pagal Sofijos Kymantaitės-Čiurlionienės pjesę.

 

Primename, kad festivalis „Pulsas 2017“ startavo dar spalio mėnesį. Tąkart buvo organizuojamas susitikimas su aktore Nijole Narmontaite ir kapitonu Pauliumi Kovu, sulaukęs nemažo rėkyviškių ir svečių susidomėjimo.

 

Informaciją teikia Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namų vedėja Lina Jankauskaitė tel. +370 672 59 987, el. p. [email protected]

2017 lapkričio 02 d.