Ąžuoliniai berželiai

Ąžuoliniai berželiai

„Ąžuoliniai berželiai“ tikriausiai yra multiinstrumentinis trio, kuriame kiekvienas iš narių yra meno vadovas. Analogų šalyje neturintis derinys be tradicinių instrumentų į savo pasirodymus įjungia kartu ir labai netradicinius. „Ąžuoliniai berželiai“ turi ilgametę grojimo kartu patirtį, todėl puikiai pažįsta kiekvieno individualų tembrą ir ritmą. Grupė aktyviai koncertuoja tiek Lietuvoje, tiek Europos šalyse.
Saksofonu ir bosiniu klarnetu grojantis Tomas Razmus – vienas inovatyviausių savo kartos atlikėjų, pasirodęs įvairiuose laisvo avangardo, improvizacinės muzikos projektuose, o taip pat su džiazo ansambliais, scenoje grojęs kartu su Bobu Mintzeriu, Lasse Lindgrenu, Vladimiru Čekasinu, Kenny Wollesenu ir kitais.
Simonas Kaupinis – vienas perspektyviausių jaunosios kartos improvizatorių. Simonas groja kolektyve “Laivo Troupe” , taip pat yra nuolatinis improvizacinių ir šiuolaikinės akademinės muzikos projektų dalyvis.
Mušamaisiais ir akordeonu varijuojantis Arnas Mikalkėnas, savo muzikinę karjerą pradėjęs nuo diplomo klasikinio akordeono ir džiazinio fortepijono atlikime. Arnas – vienas aktyviausių laisvo avangardo muzikos stiliaus atlikėjų Lietuvoje. Jis – ir grupių vadovas, ir kompozitorius, dirbantis taip pat su teatro muzika bei atlikimo menu. Arno diskografijoje 15 albumų.

Bilietai parduodami prieš koncertą.
Bilieto kaina: 10 € (7 € studentams ir senjorams).

Vietų rezervacija tel. +370 698 02848.
Durys atidaromos nuo 18.30 val.

Automobilių parkavimas: kitoje gatvės pusėje.
Autobusų stotelė: Baltų prospektas (autobusai: 3, 17, 34, 36, 39, 63, maršrutiniai taksi: 52, 55).

DAUGIAU