G&G SINDIKATAS | Oldman Kaunas

G&G SINDIKATAS | Oldman Kaunas

Turbūt nereikia nei pristatinėt, nei primint, nei pasakot, kas būna, kai visi susirenkam Vilniaus Vasaros terasoj, Kauno Oldman kiemelyje ar Palangoje ant to paties Oldman’o pievos. Visi kas yra buvę puikiai žino, prisimena ir tikriausiai laukia, taip pat kaip ir mes.
Todėl nepaprastai dẓ̌iaugiamės galėdami pradėti vasarą taip smagiai iš karto trimis galingais koncertais, trijuose gražiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Palangoje.
Kaip visada – geriausi gabalai, geriausia nuotaika, kiečiausi reperiai ant scenos, gražiausios moterys ir karščiausi vyrai.
Nes svarbiausia, kad būtų saugomos tradicijos!
 
Vartai: 19:00
Pradžia: 20:00
Pirmi bilietai pigiau. Bilietai brangs.
———–
SVARBI INFORMACIJA: Sėdimų vietų skaičius ribotas. Sėdimas vietas galite rezervuoti: https://renginiu-erdve-oldman-kaunas.tablein.com/lt  Informacija telefonu +37067221539, el. paštu [email protected] arba žinute puslapyje https://www.facebook.com/oldmankaunas
Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.
SVARBI INFORMACIJA:
Sėdimų vietų skaičius ribotas. Sėdimas vietas galite rezervuoti: https://renginiu-erdve-oldman-kaunas.tablein.com/lt  Informacija telefonu +37067221539, el. paštu [email protected] arba žinute puslapyje https://www.facebook.com/oldmankaunas
Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: [email protected]

Durys atidaromos: 1val iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: Lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
DAUGIAU